Breadcrumbs

Strona startowa Samorząd UczniowskiŚwiąteczny dar dla polskich sierot na Kresach PDF Drukuj Email

Kresy

Samorząd Uczniowski przyłączył się do akcji  prowadzonej przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” Oddział w Łodzi. Stowarzyszenie to zainicjowało działania mające na celu wsparcie środowiska Polaków mieszkających na Białorusi i Litwie. Na zbliżające się Święta Wielkanocne Stowarzyszenie pragnie przekazać paczki polskim sierotom, którymi najczęściej opiekują się niezamożne babcie. Od 30 marca 2011 r. do 6 kwietnia 2011 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym prowadzona była zbiórka słodyczy, książek dla dzieci, zabawek oraz artykułów szkolnych. Zebrane podarunki przekazane zostały Stowarzyszeniu, które obdaruje nimi dzieci na Kresach.
Samorząd Uczniowski składa wszystkim ofiarodawcom serdeczne podziękowania.

 
Laurki dla... PDF Drukuj Email

DKS

8 marca jest dniem szczególnym, bowiem w wielu krajach mężczyźni wręczają znajomym kobietom – matkom, żonom, partnerkom, koleżankom kwiaty i drobne podarunki. Samorząd Uczniowski również nie zapomniał o  tym dniu – wszystkim paniom pracującym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Drużbicach męska część Rady SU wręczyła symboliczne laurki.

 
Poczta walentynkowa PDF Drukuj Email

walentynki

14 lutego – Dzień św. Walentego – zwany  Świętem Zakochanych, to nie tylko doskonała okazja do sprawienia przyjemności swojej drugiej połówce, to przede wszystkim możliwość wyrażenia w subtelny sposób sympatii w stosunku do koleżanki, kolegi, po prostu kogoś przez nas lubianego.

Więcej…
 
Żółciaki górą PDF Drukuj Email

grosza11

XI edycja akcji "Góra Grosza" znowu zaowocowała stosem żółciutkich pieniążków. Rada Samorządu Uczniowskiego zbierała grosze od 6 do 21 grudnia 2010 r. Członkowie Rady z klas szóstych: Martyna Wędzik, Dominika Spocińska, Łukasz Dziedziczak i Michał Nowaczyk policzyli zebrane pieniądze. I naliczyli: 3739 monet 1 gr, 2364 - 2 gr, 1362 - 5 gr, 51 - 10 gr, 26 - 20 gr, 5 - 50 gr i 2 po 1 zł, co dało razem 126,71 zł.
Za udział w akcji wszystkim małym i dużym serdecznie dziękujemy. :)

 
Podziękowań ciąg dalszy PDF Drukuj Email

Mateuszpodz

10 grudnia 2010 r. pani Genowefa Bolarczyk - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Arciszewskiego w Wadlewie - wraz z delegacją tamtejszego Samorządu Uczniowskiego, odwiedziła naszą szkołę. Na ręce pani Dyrektor Izy Zatorskiej oraz Rady Samorządu Uczniowskiego złożyła serdeczne podziękowania za zorganizowanie akcji "Tydzień dla Mateusza". Celem akcji było zebranie funduszy, które mają pomóc Mateuszowi i jego rodzinie w walce z chorobą.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 10
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości