Breadcrumbs

Strona startowa Ciekawe lekcjeRadosna twórczość klasy I

Radosna twórczość klasy I

Zajęcia plastyczne to okazja do rozwoju wyobraźni, zdolności manualnych, a także rozładowania emocji. Na szkolnym korytarzu i w sali lekcyjnej  można oglądać niektóre rezultaty dotychczasowej przygody pierwszaków ze sztuką.  Młodzi artyści  z niecierpliwością czekają na kolejne wyzwania.

 
Być jak Felix, Net i Nika

Być jak Felix, Net i Nika

„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” to książka – lektura obowiązkowa, w której główni bohaterowie nie tylko korzystają z wielu wynalazków, ale również sami je tworzą. Są to przede wszystkim przedmioty zdalnie sterowane, skomputeryzowane, elektroniczne.

Więcej…
 
Wojenne rzemiosło

Wojenne rzemiosło

Wiek XVII był bardzo trudny dla Rzeczypospolitej. Z powodu nieustannych wojen niektórzy historycy nazwali go „wiekiem żelaza”. Uczniowie klasy VI a i VI b na lekcjach historii poznawali trudy wojennego rzemiosła.

Więcej…
 
Oswajamy części mowy

Oswajamy części mowy

Co zrobić, kiedy części mowy z trudem wchodzą nam do głowy? Stać się jedną z nich albo jej elementem. Tak właśnie porządkowali swoją wiedzę uczniowie klasy Va. Na lekcji języka polskiego prezentowali wylosowane wcześniej części mowy, łączyli je w związki wyrazowe i szukali wspólnych elementów.

 
Czas prezentów

Czas prezentów

Zbliżają się święta, a my zaczynamy zastanawiać się nad prezentami dla naszych najbliższych. Może warto wykonać je samodzielnie? Wykonując prezent własnoręcznie, dajemy znak osobie obdarowywanej, że jest dla nas naprawdę ważna, a prezent jest zrobiony specjalnie dla niej. Uczniowie klas V i VI na lekcjach techniki wkładają ogrom pracy i serca w zadania wytwórcze, które mogą stać się wyjątkowymi podarunkami.

 
« PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 8
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości