Breadcrumbs

Strona startowa Ciekawe lekcjeLektura zamknięta w lapbooku

Lektura zamknięta w lapbooku

Na podsumowanie pracy z lekturą „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza uczniowie klasy Va stworzyli na lekcji języka polskiego lapbooki, czyli „książki na kolanach”. Pracując w niewielkich grupach starali się sekrety lektury przekazać w inny, ciekawy sposób. Jak wykonali swoje zadanie? Zapraszamy do galerii.

 
"Kamienie na szaniec" w lapbookach

Uczniowie klasy VIII zamknęli w lapbookach sekrety lektury „Kamienie na szaniec” Aleksandra Kamińskiego.

 
Radosna twórczość klasy I

Radosna twórczość klasy I

Zajęcia plastyczne to okazja do rozwoju wyobraźni, zdolności manualnych, a także rozładowania emocji. Na szkolnym korytarzu i w sali lekcyjnej  można oglądać niektóre rezultaty dotychczasowej przygody pierwszaków ze sztuką.  Młodzi artyści  z niecierpliwością czekają na kolejne wyzwania.

 
Być jak Felix, Net i Nika

Być jak Felix, Net i Nika

„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” to książka – lektura obowiązkowa, w której główni bohaterowie nie tylko korzystają z wielu wynalazków, ale również sami je tworzą. Są to przede wszystkim przedmioty zdalnie sterowane, skomputeryzowane, elektroniczne.

Więcej…
 
Wojenne rzemiosło

Wojenne rzemiosło

Wiek XVII był bardzo trudny dla Rzeczypospolitej. Z powodu nieustannych wojen niektórzy historycy nazwali go „wiekiem żelaza”. Uczniowie klasy VI a i VI b na lekcjach historii poznawali trudy wojennego rzemiosła.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 7
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości