Breadcrumbs

Strona startowa SportTurniej tenisa stołowego

 Turniej tenisowy

21 grudnia 2022 r. w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbył się Gminny turniej tenisa stołowego szkół podstawowych. W zawodach udział wzięło 35 uczniów z terenu naszej gminy.

Miejsca medalowe naszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta kl. IV - VI

I miejsce - Maja Rogozińska, II - Nadia Kot

Chłopcy kl. IV - VI

I miejsce Bartłomiej Zawieja, II - Antoni Malinowski, III - Dominik Becht

Więcej…
 
Halowy meeting LA

 Meeting LA

1 grudnia 2022 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w Halowym Meetingu Lekkoatletycznym Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego, który odbył się w Spale. W Centralnym Ośrodku Sportu wystartowało ponad 500 zawodników. Jak co roku, zawody w Spale przyciągają rzesze sportowców, którzy rywalizują na najwyższym poziomie.

Wyniki naszych sportowców:

Więcej…
 
Brawa dla naszych warcabistów

 Warcaby w Lututowie

Aż 7 medali przywieźli nasi zawodnicy z Mistrzostw województwa łódzkiego w warcabach 100-tu polowych, które odbyły się 23 października 2023 r. w Lututowie.

W kategorii do 10 lat I miejsce zajęła Kornelia Zawieja. Wśród chłopców w tej kategorii II miejsce wywalczył Aleksander Michaś. W kategorii do 13 lat wśród dziewcząt III miejsce zajęła Oliwia Barańska, a wśród chłopców I zdobył Jakub Michaś, a II - Mateusz Dryja. Wśród chłopców do 16 lat II miejsce wywalczył Kacper Kłucjasz, a III - Maciej Susmęd. Gratulujemy!

Opiekunką drużyny była pani Monika Kulik.

 
Inauguracja szkolnego roku sportowego

 Inauguracja sportowego roku szkolnego

14 września, w ramach inauguracji roku sportowego 2021/2022 odbyły się biegi krótkie na dystansie 50 m.
W kategorii kl. I-II dziewcząt:
I miejsce zajęła Zuzia Rajska, II - Nadia Kapłaniak, III - Zosia Pabich
Wśród chłopców I miejsce zajął Kajetan Kowalski, II - Piotr Andrzejewski, III - Jakub Błoch.

Więcej…
 
Turniej piłki siatkowej

Turniej piłki siatkowej

9 marca odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej młodzieży do lat 15. Wzięły w nim udział drużyny z SP w Rasach, SP w Wadlewie i SP w Drużbicach. Po zaciętej rywalizacji nasza reprezentacja wywalczyła I miejsce. Zwycięską drużynę tworzyli uczniowie z klasy VIII: Karolina Dobroszczyk, Dominika Jóżkiewicz, Dominika Piestrzyńska, Weronika Trajdos, Antek Buczyński, Miłosz Grzejszczak, Dawid Mazerant, Paweł Miętkiewicz i Dominik Szewczyk.
Gratulujemy!

 
Mistrzostwa LZS pow. bełchatowskiego w halowej piłce nożnej

Halowa piłka nożna

4 marca w gminnej hali sportowej w Drużbicach odbyły się Mistrzostwa LZS powiatu bełchatowskiego w halowej piłce nożnej młodzieży do 15 lat. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
Mityng LA w Atlas Arenie PDF Drukuj Email

Mityng LA

11 lutego 2020 r. uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. M. Kulik, p. B. Krzyżańskiej oraz p. I. Zatorskiej udali się do Atlas Areny w Łodzi na mityng lekkoatletyczny ORLEN CUP 2020. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wiele gwiazd lekkiej atletyki m. in. Kamilę Lićwinko, Konrada Bukowieckiego i Pawła Wojciechowskiego.

Więcej…
 
Powiatowy Plebiscyt Sportowy LZS 2019

Powiatowy Plebiscyt Sportowy LZS

18 grudnia w Domu Kultury w Zelowie odbył się XIX Plebiscyt Rady Powiatowej LZS w Bełchatowie. Wręczono nagrody dla najlepszych zawodników LZS powiatu bełchatowskiego.

Więcej…
 
Plebiscyt Sportowy 2019!

Plebiscyt Sportowy 2019

W piątek, 13 grudnia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Drużbicach odbyło się Podsumowanie Sezonu Sportowego 2019 LZS Gminy Drużbice.
Wśród 10 najlepszych sportowców naszej gminy, aż pięcioro to sportowcy (absolwenci) naszej szkoły.
Oto oni:

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 16
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości