Breadcrumbs

Strona startowa SportSukcesy naszych lekkoatletów PDF Drukuj Email

Sukcesy naszych lekkoatletów

14 czerwca 2107 r. grupa sportowców z klas V – VI naszej szkoły wzięła udział w II Lidze Lekkoatletycznej zorganizowanej przez Zrzeszenie LZS woj. łódzkiego. W zmaganiach sportowych, które miały miejsce w Kleszczowie, uczestniczyło ponad 500 zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego województwa.
Sukcesy naszych uczniów:

I miejsce - 60 m MATEUSZ KSIĄŻCZYK (8:65)

III miejsce – 60 m MARTYNA KARCZEWSKA (9:12)

Więcej…
 
Warcabowe mistrzostwa PDF Drukuj Email

Warcabowe mistrzostwa

9 kwietnia 2017 r. w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbywały się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w warcabach 64-polowych. W rywalizacji wzięło udział prawie 100 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Organizatorem zmagań były:  Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Rada Gminna z LZS w Drużbicach, Rada Powiatowa Z LZS w Bełchatowie, Ministerstwo Sportu i Turystyki.
Zawodnicy zmierzyli się na dystansie 9 rund. Mistrzostwa przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze.
Reprezentanci naszej szkoły zajęli w swoich kategoriach następujące miejsca:

Więcej…
 
GMINNE PODSUMOWANIE SEZONU SPORTOWEGO LZS 2016 PDF Drukuj Email

Gminne Podsumowanie Sezonu Sportowego LZS 2016

W piątek, 9 grudnia br. w Gimnazjum w Rasach odbyło się Gminne Podsumowanie Sezonu Sportowego LZS 2016, podczas którego przyznano nagrody i wyróżnienia najlepszym sportowcom gminy, w tym również uczniom naszej szkoły. 
W dziesiątce najlepszych sportowców roku znaleźli się:
Mateusz Książczyk - II miejsce (LA), Renata Cieślak - VII miejsce (LA, warcaby), Igor Ozimek  - IX miejsce (LA, piłka nożna).

Więcej…
 
Lekkoatletyczne sukcesy naszych uczniów! PDF Drukuj Email

Lekkoatletyczne sukcesy naszych uczniów

2 grudnia 2016 r. grupa sportowców naszej szkoły, pod opieką p. Moniki Kulik, udała się do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale, gdzie uczniowie wzięli udział w INDYWIDUALNYCH HALOWYCH ZAWODACH LZS WOJ. ŁÓDZKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE.
W zmaganiach sportowych uczestniczyło ponad 500 zawodników ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego województwa. W hali, gdzie trenują reprezentanci Polski, mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy nasza skromna, jedenastoosobowa reprezentacja pokazała się z bardzo dobrej strony.

Więcej…
 
Przy biało – czarnych planszach PDF Drukuj Email

Przy czarno-białych planaszach

6 listopada 2016 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Indywidualnych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w warcabach 100-polowych, które odbyły się w Lututowie. Dziesięcioro uczestników z opiekunem, p. Moniką Kulik, zmierzyło się na dystansie dziewięciu rund, trwających po 10 minut na zawodnika. O kolejności decydowały punkty, następnie punkty małe, czyli suma punków zdobytych przez przeciwników z pominięciem wyników skrajnych.

Więcej…
 
Sukcesy naszych lekkoatletów! PDF Drukuj Email

Sukcesy naszych lekkoatletów

7 października reprezentacja sportowców z naszej szkoły wraz z p. Moniką Kulik udała się do Kleszczowa, aby wziąć udział w Wojewódzkiej Lidze Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS. Młodzi lekkoatleci przywieźli aż 4 medale, w tym 1 złoty i 3 srebrne. Wywalczyli również 4 miejsca tuż za podium.

Więcej…
 
Inauguracja sportowego roku szkolnego PDF Drukuj Email

Inauguracja sportowego roku szkolnego

14 września przy pięknej, słonecznej pogodzie zainaugurowaliśmy w naszej szkole sportowy rok szkolny. Uczniowie poszczególnych klas rywalizowali ze sobą w biegach na krótkim dystansie, wyłaniając najlepszych sprinterów, którzy nagrodzeni zostaną pamiątkowymi dyplomami.

 

Więcej…
 
Brawo dla naszych piłkarzy! PDF Drukuj Email

Brawo dla naszych piłkarzy!

12 maja br. reprezentacja uczniów ZSP w Drużbicach oraz SP w Wadlewie wybrała się do Bełchatowa na Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej LZS „Mała Piłkarska Kadra Czeka” w powiecie bełchatowskim. Dziewczynki w składzie: Sandra Borowiec, Edyta Gajda, Nikola Drzazgowska, Wiktoria Matusik, Michalina Pietras, Sylwia Pisarek, Angelika Sadurska, Gracjana Stępień, Marika Szczepańska oraz Klaudia Zgoła wywalczyły III miejsce. Chłopcy w składzie: Kacper Becht,  Damian Drożdż, Kacper Małecki, Patryk Małecki, Jakub Michalski, Bartosz Kociołek, Mateusz Ozimek, Igor Ozimek, Norbert Stefaniak oraz Jakub Wysocki zdobyli II miejsce. Opiekunowie drużyn: p. Monika Kulik i p. Marcin Jamka.

 
Początek maja na sportowo PDF Drukuj Email

Początek maja na sportowo

7 maja br. na Orliku oraz w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbyła się IV Spartakiada dla mieszkańców Gminy Drużbice organizowana przez GLKS z LZS w Drużbicach.  Zawody otworzyli Wójt Gminy Drużbice – pani Bożena Zielińska,  Prezes Gminnego LZS w Drużbicach - pani Monika Kulik oraz kierownik Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach - pan Robert Gembicki. Zawody lekkoatletyczne ciszą się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i wśród osób dorosłych. Tak jak w latach poprzednich udział w zawodach wzięło prawie 100 uczestników w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, piłka siatkowa, bieg na 50m, skok w dal, współzawodnictwo w rzędach oraz przeciąganie liny. Naszych zawodników i tym razem nie zabrakło.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości