Breadcrumbs

Strona startowa SportGminne rozgrywki tenisowe PDF Drukuj Email

Gminne rozgrywki w tenisa

25 kwietnia 2016 r. w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Gminy Drużbice w tenisa stołowego. Uczniowie naszej szkoły zagrali w 2 kategoriach wiekowych.

Więcej…
 
Mistrzostwa w warcabach 64-polowych PDF Drukuj Email

Mistrzostwa w warcabach 64-polowych

10 kwietnia 2016 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa LZS woj. łódzkiego w warcabach 64 – polowych. W zawodach wystartowało 137 zawodników z klubów z Lututowa, Drużbic, Zelowa, Łękawy, Kleszczowa, Gorzkowic, Gomulina, Koluszek i Działoszyna.
Czworo naszych zawodników stanęło na podium. Oto oni:
W kat. do 10 lat
II miejsce zdobyła NATALIA GONERA
W kat. do 13 lat (dziewczęta)
I miejsce -  MARTA PIESTRZYŃSKA
III miejsce - KINGA GRZEJSZCZAK
W kat. do 13 lat (chłopcy)
I miejsceMARCIN WOJTASIK.

 
Walentynowy turniej w piłkę nożną PDF Drukuj Email

Walentynkowy turniej w piłkę nożną

12 lutego w naszej szkole odbył się szkolny turniej w halową piłkę nożną. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn klas III – VI.

Więcej…
 
Nasi spotrowcy nagrodzeni PDF Drukuj Email

Podsumowanie sezonu sportowego LZS -2015

12 grudnia br. w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbyło się Podsumowanie w Gminnym Plebiscycie Sezonu Sportowego LZS – 2015.
Po całorocznej rywalizacji sportowej przyznano nagrody i wyróżnienia najlepszym sportowcom, w tym również uczniom naszej szkoły.

Więcej…
 
Znów kibicowali Skrze! PDF Drukuj Email

Znów kibicowali SKRZE

W środę, 18 listopada uczniowie klas IV – VI wraz z opiekunami p. Izą Zatorską oraz p. Moniką Kulik po raz kolejny skorzystali z możliwości wyjazdu na mecz piłki siatkowej mężczyzn. Tym razem wyjechali do Łodzi. W Atlas Arenie Skra Bełchatów podejmowała włoski zespół Cucine Lube Civitanova. Niektórzy uczniowie po raz pierwszy mieli możliwość oglądania meczu na żywo. Mimo, iż siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali 1:3 dzieci były zadowolone, podekscytowane i pytały o następny wyjazd, który już jest planowany.

 
Halowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne LZS Gminy Drużbice za nami! PDF Drukuj Email

Halowe Igrzyska Sportowo - Rekreacyjne

W piątek, 6 listopada br. w gminnej hali sportowej w Drużbicach odbyły się Halowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne dla mieszkańców naszej gminy. Zarówno dzieci ze szkół podstawowych, młodzież z gimnazjum jak i dorośli mogli zmierzyć się w następujących konkurencjach: rzut lotką, warcaby, szachy, tenis stołowy, bieg przełajowy, podnoszenie ciężarka (wśród dorosłych) oraz przeciąganie liny.
W biegu przełajowym III miejsce zajęła Martyna Karczewska.
W warcabach 64 – polowych III miejsce zdobyła Marta Piestrzyńska.
Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni medalami, ale najważniejsza była dobra zabawa.
Opiekunem reprezentacji naszej szkoły była p. Monika Kulik.

 
Nasze warcabistki najlepsze w województwie PDF Drukuj Email

Nasze warcabistki najlepsze w województwie

W ubiegłą niedzielę, 8 listopada, reprezentacja naszej szkoły udała się do Lututowa. 9 zawodników i zawodniczek pod opieką pani Moniki Kulik uczestniczyło w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach  Zrzeszenia LZS w warcabach 100 – polowych.

Więcej…
 
Inauguracja sportowego roku szkolnego PDF Drukuj Email

Inauguracja sportowego roku szkolnego 2015/2016

17 września 2015 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegach na dystansie 50m z okazji  INAUGURACJI SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2015/2016.
W klasach pierwszych i drugich miejsca na podium zajęli:
Dziewczęta
I miejsce NATALIA CHUDZIK
II miejsce JULITA PIEKARSKA
III miejsce MARTYNA LEGĘDŹ

Więcej…
 
Nasza szkoła uzyskała we wrześniu 2015 r. certyfikat „WF z klasą”! PDF Drukuj Email

Certyfikat wf z klasą

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki po całorocznej wytężonej pracy uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego, przy wsparciu innych pedagogów i dyrekcji zdobyła tytuł szkoły prowadzącej WF z Klasą. Dla przypomnienia jest  to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz Minister Edukacji Narodowej. Jego celem jest rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży większej aktywności ruchowej.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości