Breadcrumbs

Strona startowa Sport



Wojewódzkie zawody w warcaby 64 – polowe PDF Drukuj Email

13 kwietnia na hali sportowej w Drużbicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego w warcabach 64 - polowych. Wystartowało w nich 141 zawodników reprezentujących następujące powiaty: wieruszowski, bełchatowski, piotrkowski, pajęczański. Mistrzostwa zostały rozegrane w 6 kategoriach dziewcząt i chłopców: do lat 10, do lat 13, do lat 16, do lat 19, do lat 35 i powyżej 35 roku życia.
Nasi reprezentanci wywalczyli 8 medali.

Więcej…
 
Zawody powiatowe w tenisa stołowego PDF Drukuj Email

W sobotę, 12 kwietnia odbyły się w Łobudzicach Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS powiatu bełchatowskiego w tenisa stołowego. Wzięło w ich udział prawie 100 zawodników i zawodniczek. I tym razem naszych reprezentantów tam nie zabrakło.  Karolina Sadurska wywalczyła srebrny medal w kategorii żak.
Gratulujemy!

 
Gminny Plebiscyt Sportowy rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email

Plebiscyt Sportowy Rady Gminnej LZS

13 grudnia 2013 r. odbyło się rozstrzygnięcie Plebiscytu Sportowego Rady Gminnej LZS za rok 2013. W dziesiątce najlepszych sportowców znalazły się nasze uczennice: na IV miejscu KAROLINA SADURSKA, a na X - KAROLINA CIEŚLAK.

Więcej…
 
Brawa dla Karoliny i Kingi! PDF Drukuj Email

Brawa dla Kingi i Karoliny

11 grudnia 2013 roku o godz. 16 w Domu Kultury w Zelowie odbyło się Powiatowe Podsumowanie Sezonu Sportowego 2013, w trakcie którego wręczono puchary i wyróżnienia dla 10 najlepszych sportowców LZS powiatu bełchatowskiego, najlepszych trenerów oraz najlepszych ogniw LZS z terenu powiatu.  Wśród wyróżnionych w kategorii odkrycie sportowe roku znalazły się nasze uczennice: Karolina Sadurska oraz Kinga Staszek.

Gratulujemy wyróżnionym

 
Powiatowe Zimowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne w Łobudzicach PDF Drukuj Email

W niedzielę, 17 listopada br. odbyły się Powiatowe Zimowe Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych w Łobudzicach. Reprezentantki naszej szkoły przywiozły 2 medale. Oto wyniki:

Więcej…
 
Halowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne LZS Gminy Drużbice za nami! PDF Drukuj Email

Gminna Spartakiada

W piątek, 15 listopada br. w hali sportowej w Drużbicach odbyły się Halowe Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne dla mieszkańców naszej gminy. Zarówno dzieci ze szkół podstawowych, młodzież z gimnazjum oraz dorośli mogli zmierzyć się w następujących konkurencjach: rzut lotką, warcaby, szachy, tenis stołowy, bieg przełajowy, podnoszenie ciężarka (wśród dorosłych) oraz przeciąganie liny.

Więcej…
 
Przywieźli 6 medali! PDF Drukuj Email

Przywieźli 6 medali!

10 listopada 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w warcabach 100 - polowych. Rozgrywki przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund przy czasie 15 minut na zawodnika.. zawodach uczestniczyło 82 zawodników i zawodniczek. Naszej  reprezentacji i tym razem nie zabrakło. Potwierdzili znakomitą formę. Nie zawiedli nas, zdobywając aż 6 medali:

Więcej…
 
Srebro dla Karoliny PDF Drukuj Email

Srebro dla Karoliny

We wtorek, 29 października odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS powiatu bełchatowskiego w tenisa stołowego w kategorii szkół podstawowych i gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowała siedmioosobowa ekipa prowadzona przez p. Monikę Kulik.
Zagrali: Mateusz Grodzki, Sebastian Marek, Karolina Sadurska, Daniel Stasiak, Szymon Staszek, Kinga Stefaniak, Martyna Wojtasik.
II miejsce wywalczyła Karolina Sadurska, V miejsce uzyskała Kinga Stefaniak.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Brawo dla Karoliny! PDF Drukuj Email

Brawo dla Karoliny!

W sobotę, 26 października w SP w Wadlewie odbyły się indywidualne i drużynowe mistrzostwa LZS powiatu bełchatowskiego w warcabach 100 – tu polowychW kategorii do 16 lat III miejsce uzyskała Karolina Włodarczyk, tuż za nią IV pozycję wywalczyła Karolina Cieślak.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości