Breadcrumbs

Strona startowa SportPodsumowanie Roku Sportowego LZS - 2012 PDF Drukuj Email

Podsumowanie Roku Sportowego LZS 2012

25 stycznia 2013 r. w Gimnazjum w Rasach odbyło się Gminne Podsumowanie Roku Sportowego LZS - 2012. Na uroczystość przybyli: Sekretarz Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Bełchatowie p.Władysław Błoch, Wójt Gminy Drużbice p. Paweł Ciotucha,  członkowie Zarządu GLKS w Drużbicach, Dyrektor ZSP w Drużbicach p. Iza Zatorska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wadlewie p. Genowefa Bolarczyk, Dyrektor Gimnazjum w Rasach p. Anna Pilniak, nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół z terenu gminy oraz zaproszeni sportowcy wraz z rodzicami.

Więcej…
 
Kibicowali SKRZE! PDF Drukuj Email

Kibicowali SKRZE

W piątek 4 stycznia uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami p. M. Kulik, A. Buczyńską i p. I. Jagusiak  po raz kolejny skorzystali z możliwości wyjazdu na mecz piłki siatkowej mężczyzn. Tym razem w PlusLidze PGE Skra Bełchatów podejmowała u siebie drużynę Jastrzębski Węgiel. Po zaciętych trzech setach wygrali goście. Bardzo miłym akcentem były podziękowania ze strony zawodników, którzy po zakończonym spotkaniu „przybili piątki” z oczekującymi na nich kibicami.

 
Z Lututowa wrócili z medalami! PDF Drukuj Email

Lututów 2012

11 listopada odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w warcabach 100 – tu polowych.
W kategorii orlik  - III miejsce zdobyła KAROLINA SADURSKA. W kategorii młodzik/czka – II miejsce zajęła KAROLINA CIEŚLAK, a III - KAROLINA WŁODARCZYK; wśród chłopców tej kategorii I był - ŁUKASZ DOBIECH, a II -  JAROSŁAW PRZERYWACZ.
Drużynowo nasza reprezentacja uplasowała się na II miejscu.

Gratulujemy!

 
Powiatowe warcaby 100 – tu polowe PDF Drukuj Email

Powiatowe warcaby 100-tu polowe

Sukcesem naszych reprezentantów zakończyły się Mistrzostwa LZS Powiatu Bełchatowskiego w warcabach 100-tu polowych. Kolejny raz nasi uczniowie nie zawiedli, zdobywając 4 medale. W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Karolina Cieślak, a III - Karolina Włodarczyk. Zaś w kategorii chłopców II miejsce wywalczył Jarek Przerywacz, a III - Hubert Pilniak. 11 listopada odbędą się wojewódzkie zawody w Lututowie – trzymamy kciuki.

 
„Dzień Siatkówki” ze Skrą Bełchatów PDF Drukuj Email

Dzień Siatkówki ze SKRĄ Bełchatów

Zgodnie ze szkolną tradycją na sportowo zainaugurowaliśmy szkolny rok sportowy 2012/2013.   
W tym roku, podobnie jak i w ubiegłym,  promowaliśmy wśród dzieci i młodzieży piłkę siatkową. Podczas imprezy, która odbyła się 29 października, uczniowie mogli wykazać się sprawnością fizyczną oraz wiedzą o zawodnikach  dwóch ważnych dla nas klubów: PGE „Skra” Bełchatów i GLKS „Siatkarz” Drużbice. Zawodnicy „Siatkarza” zagrali pokazowy mecz. Punktem kulminacyjnym było spotkanie z siatkarzami PGE Skry Bełchatów. Odwiedzili nas: Aleksandar Atanasijevic, Yosleyder Cala i Mariusz Wlazły, którzy z dużym poczuciem humoru odpowiadali na zadawane pytania, wykonywali zlecone przez dzieci ćwiczenia fizyczne oraz rozdawali autografy.

Organizatorzy p. Iza Zatorska, p. Paweł Kowalczyk oraz p. Monika Kulik składają serdeczne podziękowania siatkarzom Skry Bełchatów za przybycie.


 
Sukcesy lekkoatletów PDF Drukuj Email

Sukcesy lekkoatletów

29 maja
br. w Kleszczowie odbył się II RZUT LIGI LEKKOATLETYCZNEJ ZRZESZENIA LZS WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO oraz równocześnie MISTRZOSTWA LA LZS POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO.

Więcej…
 
Wojewódzkie zawody warcabowe PDF Drukuj Email

Wojewódzkie mistrzostwa warcabowe

15 kwietnia w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbyły się Warcabowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego. W rozgrywkach wzięło udział prawie  90 zawodniczek i zawodników. Nasi reprezentanci i tym razem wypadli znakomicie.

Więcej…
 
Powiatowe Mistrzostwa LZS - warcaby 64 – polowe PDF Drukuj Email

Powiatowe Mistrzostwa LZS - warcaby 64-polowe

14 kwietnia br. w Gminnej Hali Sportowej w Drużbicach odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS pow. bełchatowskiego w warcabach 64 – polowych. I tym razem nasi zawodnicy nas nie zawiedli.  W kategorii do lat 13 nasi chłopcy stanęli na podium w następującym składzie:

Artur Wojtasik – miejsce I
Szymon Staszek – miejsce II
Jarosław Wysocki – miejsce III

Gratulujemy!

 
Warcabowe rozgrywki najmłodszych PDF Drukuj Email

W marcu 2012 r. odbyły się rozgrywki w warcaby uczniów klas pierwszych. Do zmagań przystąpili uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w poszczególnych klasach. Przy czarno – białych planszach zasiedli: Kacper Kamiński, Martyna Komuńska, Marta Piestrzyńska, Kinga Staszek ( klasa Ia) oraz Maciej Bartkiewicz, Sebastian Markowiak, Marta Gajecka, Dominika Kazimierczak, Łukasz Piasecki ( klasa Ib). W I rundzie nie udało się rozstrzygnąć turnieju. W wyniku dogrywki tytuł mistrzowski (I miejsce) wywalczył Maciej Bartkiewicz z klasy Ib, II miejsce zajęła Kinga Staszek, a III Marta Piestrzyńska ( obie z klasy Ia).

Przy czarno - białych planszach zasiedli również uczniowie klas drugiej i trzeciej. Tu do rywalizacji stanęli wyłonieni w eliminacjach klasowych: Mateusz Grodzki, Adam Nowicki, Patryk Nowicki, Bartek Pawlak, Seweryn Sakierski z klasy III oraz Krystian Korpas, Daniel Stasiak, Gracjana Stępień i Marcin Wojtasik z klasy II. Najlepszym okazał się Bartek Pawlak( I miejsce) z klasy III, II miejsce zajął Patryk Nowicki z klasy III, a III - Daniel Stasiak z klasy II.

Zwycięzcy obydwu turniejów otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości