Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Dzień Misia w PP 2

 Święto Pluszowego Misia 2021

25 listopada przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego 2 uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Świętowanie rozpoczęło się od zabaw i tańców w rytmie „misiowych” utworów.

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w przedszkolu

 Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. W naszym przedszkolu dzień ten obchodziliśmy 19 listopada. Podczas zajęć wszystkim dzieciom zostały przybliżone Prawa Dziecka oraz ich wielka ranga.

Więcej…
 
Dzień Postaci z Bajek w PP2

 Dzień Postaci z Bajki

Baśnie i bajki są dla dzieci źródłem bogatych przeżyć i rozwijania wyobraźni. 5 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu mieliśmy okazję przypomnieć sobie ulubionych bajkowych bohaterów. Dzieci przybyły do przedszkola w pięknych, kolorowych strojach, a zabawom, konkursom i tańcom nie było końca.

Więcej…
 
Wycieczka przedszkolaków do OSP Drużbice

 Przedszkolaki z wizytą w OSP

5 października wybraliśmy się na wycieczkę do miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej, aby zapoznać się z pracą wykonywaną przez strażaków. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy związanych z ich pracą.

Więcej…
 
Dzień Chłopaka w PP2

 Dzień Chłopaka 2021

Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września, a w naszym przedszkolu świętowaliśmy to wydarzenie 1 października. Dziewczynki z zaangażowaniem odegrały w tym dniu swoje role. Wręczyły swoim kolegom „Dyplomy super chłopaków” oraz drobne upominki przygotowane z tej okazji. Obchody Dnia Chłopaka były kolejną okazją do integracji dzieci i dobrej zabawy. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla naszych chłopców.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości