Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Podróż do gwiazd – czyli mobilne planetarium

 Podróż do gwiazd

21 czerwca odbył się w naszej szkole seans w przenośnym planetarium. Dzieci uczestniczyły w „spacerze” po wszechświecie oraz wysłuchały różnych ciekawostek na temat planet i znaków zodiaku. Pokaz ten przeniósł nas w niezwykłą podróż do świata astronomii. Niezwykle realistyczne zdjęcia i prezentacje wpłynęły na rozwój wyobraźni oraz poszerzenie wiedzy maluchów. Przedszkolaki dumnie wspierały akcję, dzięki której przyjechało do naszej szkoły planetarium. Dziękujemy za możliwość skorzystania z tej atrakcji.

 

 
Dzień Dziecka po raz drugi

 Dzień Dziecka 2

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają dzieci. W tym roku zorganizowano go w ogrodzie przedszkolnym. Na nasze maluchy czekało wiele atrakcji. Zależało nam, aby przedszkolaki w tym dniu były szczególnie zadowolone i uśmiechnięte.

Więcej…
 
Dzień Dziecka w PP2

 Dzień Dziecka

1 czerwca na terenie szkoły obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia odbyły się pokazy ratowniczo - gaśnicze jednostek OSP z terenu gminy Drużbice. Miało również miejsce spotkanie z przedstawicielem Posterunku Policji w Drużbicach, podczas którego dzieci poznały zasady zachowania bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Więcej…
 
Dzień Mamy w przedszkolu Email

 Dzień Mamy

„Chcę Wam powiedzieć, bo o tym nie wiecie, że moja Mamusia, najpiękniejsza w świecie. Jest taka miła, kochana ogromnie i wciąż śmieje się do mnie. Chociaż w dzień ciągle pracuje to wieczorem zawsze ucałuje, rankiem robi kanapeczki, nocą pierze me bluzeczki. Bo Mamusia ukochana wciąż się trudzi tak od rana i to wszystko dla swych dzieci – niech jej za to słonko świeci”.

 
DZIEŃ ZIEMI W PP2

 DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Przedszkolaki wysłuchały m.in. wiersza pt. ”Sznurek Jurka”, zilustrowanego rekwizytami, obejrzały bajkę edukacyjną dotyczącą ochrony naszej planety, a także poznały ekologiczny sposób segregacji odpadów. Dzieci próbowały ocenić, co czuje Ziemia, gdy o nią dbamy, a jakie emocje odczuwa, gdy jest niszczona. Kontynuacją tego wydarzenia była akcja zbierania śmieci na placu szkolnym.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 13
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości