Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
BAL KARNAWAŁOWY

 Bal karnawałowy '22

W karnawale same bale,

wszyscy bawią się doskonale.

Tak było również w naszym przedszkolu, podczas balu, który odbył się 11 lutego. Na ten dzień przedszkolaki czekały od dawna. Były piękne przebrania przygotowane przez rodziców, słodki poczęstunek i co  najważniejsze, mnóstwo dobrej zabawy.

Więcej…
 
DZIEŃ POPCORNU

 Dzień Popcornu

19 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Popcornu. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, w jaki sposób powstaje popcorn. Następnie miały okazję „dokonać zakupu” popcornu w naszej przedszkolnej budce i „wybrać się do kina” na bajkę. Na koniec przedszkolaki wykonały pracę plastyczną z wykorzystaniem popcornu. Największą radość sprawiła jednak maluchom degustacja tego przysmaku, co potwierdzają ich uśmiechnięte buzie:)

 
Andrzejki w PP2

 Andrzejki 2021

"Hokus-pokus, czary-mary niech się spełnią andrzejkowe czary" - taką rymowankę powtarzaliśmy 29 listopada podczas zabawy andrzejkowej w przedszkolu. W tym dniu przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb, poznały także tradycje i zwyczaje andrzejkowe.

Więcej…
 
Dzień Misia w PP 2

 Święto Pluszowego Misia 2021

25 listopada przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego 2 uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Świętowanie rozpoczęło się od zabaw i tańców w rytmie „misiowych” utworów.

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w przedszkolu

 Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. W naszym przedszkolu dzień ten obchodziliśmy 19 listopada. Podczas zajęć wszystkim dzieciom zostały przybliżone Prawa Dziecka oraz ich wielka ranga.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości