Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Dzień Jesieni w PP2

 Jesień w PP 2

23 września dzieci z naszego przedszkola powitały nową porę roku - JESIEŃ. Tego dnia w sali „królowały” jesienne barwy: brązowy, czerwony, żółty i pomarańczowy. Organizowane były zabawy dydaktyczne o tematyce jesiennej, dzięki którym dzieci przyswoiły sobie wiadomości o rozpoczynającej się nowej porze roku. Przedszkolaki wzięły również udział w różnych zabawach ruchowych, a także tańcach ze wstążką w rytm muzyki . Na koniec wykonały pracę plastyczną związaną z tematyką jesienną. Panią Jesień powitaliśmy w radosnym nastroju :-)

 
Dzień Przedszkolaka w PP2

 Dzień Przedszkolaka 2021

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak
20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu uczciliśmy to święto w dniu 22 września. Po uroczystym otwarciu Dnia Przedszkolaka i wysłuchaniu piosenki, pt. „Bo w przedszkolu”, przystąpiliśmy do zabaw i konkurencji sportowych.

Więcej…
 
Wiemy, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię

 Wiem, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię

„Przez ulice idą dzieci, gdy zielone światło świeci, kiedy żółte się zapali - uważają nawet mali. Gdy zobaczysz zaś czerwone - czekaj grzecznie na zielone”.
16 września przedszkolaki uczyły się, jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Pogadanka, zorganizowane zabawy i ćwiczenia praktyczne dostarczyły dzieciom cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego przechodzenia przez pasy. Przedszkolaki nabyły umiejętności również dzięki wykorzystaniu sygnalizacji świetlnej w naszej sali przedszkolnej.

 
Dzień Kropki w przedszkolu

 Dzień Kropki

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego święta jest budowanie u dzieci wiary we własne siły, rozwijanie aktywności twórczej oraz kreatywności.

Więcej…
 
Podróż do gwiazd – czyli mobilne planetarium

 Podróż do gwiazd

21 czerwca odbył się w naszej szkole seans w przenośnym planetarium. Dzieci uczestniczyły w „spacerze” po wszechświecie oraz wysłuchały różnych ciekawostek na temat planet i znaków zodiaku. Pokaz ten przeniósł nas w niezwykłą podróż do świata astronomii. Niezwykle realistyczne zdjęcia i prezentacje wpłynęły na rozwój wyobraźni oraz poszerzenie wiedzy maluchów. Przedszkolaki dumnie wspierały akcję, dzięki której przyjechało do naszej szkoły planetarium. Dziękujemy za możliwość skorzystania z tej atrakcji.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości