Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Dzień Dziecka po raz drugi

 Dzień Dziecka 2

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają dzieci. W tym roku zorganizowano go w ogrodzie przedszkolnym. Na nasze maluchy czekało wiele atrakcji. Zależało nam, aby przedszkolaki w tym dniu były szczególnie zadowolone i uśmiechnięte.

Więcej…
 
Dzień Dziecka w PP2

 Dzień Dziecka

1 czerwca na terenie szkoły obchodziliśmy Dzień Dziecka. Tego dnia odbyły się pokazy ratowniczo - gaśnicze jednostek OSP z terenu gminy Drużbice. Miało również miejsce spotkanie z przedstawicielem Posterunku Policji w Drużbicach, podczas którego dzieci poznały zasady zachowania bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Więcej…
 
Dzień Mamy w przedszkolu Email

 Dzień Mamy

„Chcę Wam powiedzieć, bo o tym nie wiecie, że moja Mamusia, najpiękniejsza w świecie. Jest taka miła, kochana ogromnie i wciąż śmieje się do mnie. Chociaż w dzień ciągle pracuje to wieczorem zawsze ucałuje, rankiem robi kanapeczki, nocą pierze me bluzeczki. Bo Mamusia ukochana wciąż się trudzi tak od rana i to wszystko dla swych dzieci – niech jej za to słonko świeci”.

 
DZIEŃ ZIEMI W PP2

 DZIEŃ ZIEMI

22 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Przedszkolaki wysłuchały m.in. wiersza pt. ”Sznurek Jurka”, zilustrowanego rekwizytami, obejrzały bajkę edukacyjną dotyczącą ochrony naszej planety, a także poznały ekologiczny sposób segregacji odpadów. Dzieci próbowały ocenić, co czuje Ziemia, gdy o nią dbamy, a jakie emocje odczuwa, gdy jest niszczona. Kontynuacją tego wydarzenia była akcja zbierania śmieci na placu szkolnym.

 
Witamy Wiosnę w przedszkolu

 Wiosna w przedszkolu

22 marca przywitaliśmy wyczekiwaną porę roku w naszym przedszkolu. Mimo  iż pogoda nie pozwoliła na pochód na świeżym powietrzu, stworzyliśmy wiosenną atmosferę w naszej sali. Pomogła dekoracja oraz oznaki wiosny przyniesione przez dzieci.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości