Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Mikołajki w przedszkolu

 Mikołajki w przedszkolu

6 grudnia to długo wyczekiwany przez dzieci dzień, który kojarzy się oczywiście z wizytą Św. Mikołaja. Święto to obchodziliśmy w naszym przedszkolu 4 grudnia. Dzieci szykowały się z niecierpliwością, przygotowując prezenty dla Mikołaja oraz piosenki świąteczne.

Więcej…
 
Ubieranie choinki

 Ubieranie choinki

1 grudnia postanowiliśmy ubrać naszą choinkę przedszkolną. Wydarzenie to związane było oczywiście ze zbliżającą się wizytą Św. Mikołaja. Dzieci od samego rana nie mogły doczekać się przygotowania choinki do strojenia. Z wielką chęcią i zaangażowaniem przystąpiły do zawieszania ozdób. Po chwili choinka zrobiła się kolorowa i błyszcząca, a dzieci po cichutku nuciły piosenkę: „Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas!”.

 
Andrzejki w przedszkolu

 Andrzejki w przedszkolu

„Hokus pokus czary mary, aby wróżby się spełniły złóżmy dary!”

W poniedziałek (30.11) dzieci z naszego przedszkola przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Przedszkolaki poznały tradycje związane z andrzejkami poprzez uczestnictwo w zorganizowanych zabawach.

Więcej…
 
Święto Pluszowego Misia w PP2

 Święto Pluszowego Misia

25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. W tym dniu przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Więcej…
 
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

„Wielka sprawa – nasze prawa”
20 listopada to data związana z podpisaniem najważniejszego dokumentu gwarantującego prawa wszystkim dzieciom – Konwencji o prawach dziecka. W przedszkolu zapoznaliśmy się z głównymi prawami naszych maluszków. Celem zajęć związanych z tym dniem było kształtowanie u dzieci świadomości posiadania własnych praw, a także wyzwalanie spontanicznej radości poprzez zabawę, która towarzyszy nam codziennie ????

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 7 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości