Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Dzień w przedszkolu

Dzień w przedszkolu

Każdy dzień w naszym przedszkolu sprawia, iż dzieci są radosne oraz zadowolone. Nasze maluszki angażują się bardzo chętnie w różne zajęcia: prace plastyczne, zabawy muzyczno – ruchowe, sensoryczne, gry i zabawy stolikowe, zajęcia dodatkowe i wiele innych. Doskonale potrafią zorganizować sobie także czas wolny przeznaczony na zabawy swobodne w kącikach tematycznych.

Więcej…
 
Warsztaty ekologiczne w przedszkolu

Warsztaty ekologiczne

Ochrona powietrza - pod tym hasłem w naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty ekologiczne. Ich celem było budowanie świadomości ekologicznej i podnoszenie wiedzy przedszkolaków na temat jakości powietrza oraz rozwijanie wrażliwości na problemy środowiska przyrodniczego.

Więcej…
 
Zdrowe owoce w przedszkolu

 Zdrowe owoce

Smaczne śliwki i jabłuszka wędrują z buzi do brzuszka. Smaczne są i bardzo zdrowe gruszki i jabłka surowe. Jedzą je Zosia i Witek, ale tylko te umyte.
W pierwszym tygodniu października rozpoczęliśmy tematykę, pt. „Jesień w sadzie”. Rozmawialiśmy o owocach, m.in. dlaczego powinno się je jeść, rozpoznawaliśmy wybrane owoce po wyglądzie, kształcie, smaku, a także wyjaśniliśmy znaczenie słowa sad.Dzieci przyniosły do przedszkola owoce, a także wykonały pracę plastyczną, zgodną z tematyką zajęć.

 
Dzień Chłopaka w przedszkolu

Dzień Chłopaka w przedszkolu

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy. Dziewczynki wraz z paniami zaśpiewały chłopcom „Sto lat”, złożyły im życzenia i wręczyły upominki zakupione przez rodziców.

Więcej…
 
Miód i pszczoły w przedszkolu

Miód i pszczoły w przedszkolu

Kolejne warsztaty, które odbyły się w naszym przedszkolu cieszyły się wielkim zainteresowaniem naszych maluszków. Dzieci były bardzo zaciekawione, słuchały uważnie oraz z radością brały udział w zabawach i konkurencjach.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 8 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości