Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Dzień Przedszkolaka

Dzień Przeszkolaka

23 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka, który przypada tak naprawdę na 20 września. Od samego rana dzieci przyszły radosne i w dobrych nastrojach. Święto przedszkolaków rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki pt. „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz porannych zabawa z chustą animacyjną.

Więcej…
 
Warsztaty ekologiczne w przedszkolu

Warsztaty ekologiczne

„Jestem eko klientem” – to hasło przewodnie warsztatów, które odbyły się w naszym przedszkolu. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy. Poznały ekologiczne zasady robienia zakupów (wybieranie ekologicznych toreb czy produktów pakowanych ekologicznie), a także zapoznały się z segregowaniem odpadów do właściwych pojemników. Przedszkolaki podsumowały nabytą wiedzę w formie zabawy z przyporządkowywaniem produktów do odpowiednich oznakowań.

 
Przedszkolaki witają jesień

Przedszkolaki witają jesień

22 września dzieci z Punktu Przedszkolnego 2 powitały nadchodzącą porę roku - JESIEŃ. Dzieci wysłuchały bajki o Pani Jesieni, poznały jej charakterystyczne cechy. Wzięły również udział w różnych zabawach ruchowych, tańczyły w rytm muzyki, rozwiązywały ciekawe zadania. Na koniec wykonały pracę plastyczną związaną z tematyką jesienną. Panią Jesień powitaliśmy w radosnym nastroju :-)

 
Przedszkolaki i Dzień Kropki

Przedszkolaki i Dzień Kropki

15 września to Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodziliśmy także w naszym przedszkolu. Już od samego rana odkrywaliśmy talenty dzieci oraz wspólnie się bawiliśmy. Rozmawialiśmy o tym, co przedszkolaki lubią najbardziej robić, a także rozwijaliśmy wyobraźnię poprzez różne prace plastyczne. Nie zabrakło również kropek na ubrankach maluszków.

Więcej…
 
Rok szkolny 2020/2021

Oddział przedszkola w Brandwicy już otwarty – Gmina Pysznica

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości