Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Dzień Postaci z Bajek w PP2

 Dzień Postaci z Bajki

Baśnie i bajki są dla dzieci źródłem bogatych przeżyć i rozwijania wyobraźni. 5 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu mieliśmy okazję przypomnieć sobie ulubionych bajkowych bohaterów. Dzieci przybyły do przedszkola w pięknych, kolorowych strojach, a zabawom, konkursom i tańcom nie było końca.

Więcej…
 
Wycieczka przedszkolaków do OSP Drużbice

 Przedszkolaki z wizytą w OSP

5 października wybraliśmy się na wycieczkę do miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej, aby zapoznać się z pracą wykonywaną przez strażaków. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy związanych z ich pracą.

Więcej…
 
Dzień Chłopaka w PP2

 Dzień Chłopaka 2021

Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września, a w naszym przedszkolu świętowaliśmy to wydarzenie 1 października. Dziewczynki z zaangażowaniem odegrały w tym dniu swoje role. Wręczyły swoim kolegom „Dyplomy super chłopaków” oraz drobne upominki przygotowane z tej okazji. Obchody Dnia Chłopaka były kolejną okazją do integracji dzieci i dobrej zabawy. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla naszych chłopców.

 
Dzień Głośnego Czytania

 Dzień Głośnego Czytania

29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Aby uczcić ten dzień, wraz z przedszkolakami wybraliśmy się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Drużbicach. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały bajek czytanych przez Panią Kierownik biblioteki, która wprowadziła ich w zaczarowany świat baśni, opowiadań i wierszy.

Więcej…
 
Bajkowa karuzela z lalkami

 Bajkowa karuzela z lalkami

24 września mieliśmy okazję obejrzeć występy artystów Teatru Lalki i Aktora PSIKUS. Przedstawienie teatralne wzbudziło zainteresowanie przedszkolaków. Dzieci z ciekawością śledziły postać „Ziemniaka”, dzięki któremu mogły poznać znane baśnie, takie jak: „Brzydkie kaczątko”, „Czerwony Kapturek”, „Calineczka”. Spotkanie z objazdowym teatrem miało na celu rozbudzenie zainteresowania sztuką poprzez bezpośredni kontakt z aktorami. Ponadto dzieci, oglądając występy, doświadczyły wielu przeżyć i uśmiechały się szeroko.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości