Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Teatrzyk w przedszkolu

Teatrzyk w przedszkolu

3 grudnia w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń” spotkały się dzieci z punktów przedszkolnych oraz oddziału przedszkolnego. Miały okazję obejrzeć mini spektakl o tematyce świątecznej. Z zaciekawieniem przyglądały się głównemu bohaterowi i uważnie słuchały.

Więcej…
 
Magiczny dzień w naszym przedszkolu… andrzejki

 Zabawa andrzejkowa

29 listopada przenieśliśmy się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Andrzejkową aurę zyskaliśmy dzięki czarodziejskiej dekoracji. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość z kryształowej kuli, a także z wróżby z sercem. Nie zabrakło tradycyjnego wróżenia z butów. Wśród atmosfery wspólnych zabaw i tańca znalazł się czas na odpoczynek i kolorowanie andrzejkowych kapeluszy. Ten dzień był okazją do zapoznania się z tradycją andrzejkową, a także służył integracji grupy i był powodem do wielkiej radości naszych najmłodszych.

 
Radosny dzień w „Przedszkolnym Punkcie Marzeń” - Dzień Pluszowego Misia

Dzień Misia w Przedszkolnym Punkcie Marzeń

25 listopada to długo wyczekiwany dzień przez naszych przedszkolaków. Tego dnia obchodziliśmy bowiem święto ulubionych zabawek – pluszaków. Dzień Pluszowego Misia rozpoczął się od przedstawienia krótkiej historii misia i kilku bohaterów.

Więcej…
 
Magiczny cyrk

Magiczny cyrk

14 listopada odbyły się w naszej szkole pokazy cyrkowe Pana Mirosława Zgierskiego. Spektakl cyrkowy przeznaczony był dla dzieci z Punktów Przedszkolnych, Oddziału Przedszkolnego oraz klas I-III.

Więcej…
 
Przedszkolaki z „Przedszkolnego Punktu Marzeń” w bibliotece szkolnej

Przedszkolaki w bibliotece

Jedną ze sprawdzonych form rozwijania u dzieci zainteresowania książką i czytaniem jest organizowanie wyjść do biblioteki. Tym razem na wycieczkę do tej niezwykłej krainy pełnej książek grubych, cienkich, z obrazkami i bez ilustracji wybrały się dzieci z „Przedszkolnego Punktu Marzeń”.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1112131415NastępnaOstatnie »

Strona 15 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości