Breadcrumbs

Strona startowa Zajęcia pozalekcyjne Koło plastyczneBiżuteria na pchlim targu PDF Drukuj Email

Biżuteria na pchlim targu

19 września przedstawicielki szkolnego koła plastycznego uczestniczyły w Pikniku "Zawsze z Uśmiechem Stop Dopalaczom". Na pchlim targu w czasie festynu prezentowały własnoręcznie wykonaną biżuterię. Na odwiedzających czekały broszki z organzy, wisiorki z kotami oraz mnóstwo kolczyków i bransoletek z kolorowych paciorków.  Dochód ze sprzedaży ozdób przeznaczony zostanie na potrzeby koła plastycznego

 
Lubimy pomagać! PDF Drukuj Email

Prace na kiermasz przedświąteczny

Ja co roku w odpowiedzi na apel Gminnej Instytucji Kultury w Drużbicach nasi szkolni plastycy przygotowali ozdoby świąteczne na charytatywny kiermasz ozdób choinkowych. Kiermasz odbył się 9 grudnia 2012 r. w Wadlewie.  Dochód ze sprzedaży ozdób przeznaczony zostanie na zakup upominków świątecznych dla dzieci niepełnosprawnych z Gminy Drużbice.
Pamiętajcie! „Tylko od nas zależy, czy świat wokół nas będzie lepszy. A będzie lepszy tylko wtedy, kiedy my będziemy lepsi.” Więc warto pomagać!

 
Podziękowania PDF Drukuj Email

Podziękowania

Uczniowie należący do szkolnego koła plastycznego przygotowali podziękowania, które zostały wręczone osobom i instytucjom wspierającym naszą szkołę. Antyramy do oprawy prac plastycznych zostały zakupione przez Radę Rodziców.

 
Doodle 4 Google PDF Drukuj Email

Konkurs Google

Plastycy z naszej szkoły zostali zaproszeni do ogólnopolskiego konkursu plastycznego polegającego na stworzeniu własnej, artystycznej wizji logo Google. W związku ze zbliżającą się wizytą w naszym kraju wielu fanów piłki nożnej, tegoroczne zadanie polegało na kreatywnej interpretacji zdania „...Pozdrowienia z Polski”. Zwycięska praca zastąpi logo na stronie głównej Google.pl 8 czerwca, a jej autor wygra atrakcyjne nagrody dla siebie oraz szkoły. Zapraszamy do obejrzenia prac stworzonych przez naszych uczniów.

 
Kwiatowe kotyliony PDF Drukuj Email

Kwiatowe kotyliony

Uczniowie należący do koła plastycznego oraz chętni uczniowie z klas IV – VI przygotowali dla rodziców kotyliony kwiatowe na bal sylwestrowy. Zadanie powierzone przez Radę Rodziców  było nie lada jakim wyzwaniem , gdyż trzeba było wykonać  ok. 70 par różniących się od siebie znaków. W przygotowanych kotylionach główną role odegrały  kolory i refleksy świetlne w nich ukryte.

 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 7
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości