Breadcrumbs

Strona startowa WydarzeniaRajdy dla frajdy! PDF Drukuj Email

Rajd w Straszowie

W dniach 27-29 września 2019 r. uczennice naszej szkoły uczestniczyły w III Rajdzie Pieszym „Strasznie fajny weekend w Straszowie”. Organizatorem rajdu było SK PTSM przy tamtejszej szkole podstawowej, Oddział Terenowy Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Piotrkowie Trybunalskim oraz Gminne Centrum Kultury w Rozprzy.

Więcej…
 
Poznaj swój kraj! PDF Drukuj Email

Poznaj swój kraj - Ojcowski Park Narodowy

Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie uczniowie naszej szkoły mogą poznawać ciekawe przyrodniczo zakątki Polski. W tym roku cykl wyjazdów rozpoczęli uczniowie klas piątych, którzy 6 września, pod opieką wychowawczyń (p. E. Urban i p M. Koper) oraz p. Ilony Jagusiak, odkrywali uroki Ojcowskiego Parku Narodowego.

Więcej…
 
Dzień Zabaw PDF Drukuj Email

 Dzień zabaw

Rok szkolny 2018/2019 zbliża się ku końcowi… Aby umilić te chwile Rada Rodziców przygotowała kolejną miłą niespodziankę. 18 czerwca zorganizowano "Dzień zabaw" z uwielbianymi przez wszystkich uczniów „dmuchańcami”. Nie zabrakło również trampolin, z których dzieci także chętnie korzystały.

Więcej…
 
Lody dla ochłody PDF Drukuj Email

 Lody dla ochłody

3 czerwca Rada Rodziców przygotowała dla naszych uczniów słodką niespodziankę. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami zaproszono na ochłodę w ten upalny dzień. Miłą niespodzianką były oczywiście jakże przez wszystkich uwielbiane – lody. Rada Rodziców nie zapomniała również o najmłodszych dzieciach z oddziału przedszkolnego oraz Punktów Przedszkolnych z Drużbic i Suchcic. Dziękujemy za wsparcie przy zorganizowaniu słodkiej niespodzianki panu Mariuszowi Raszdorfowi. Lody były przepyszne!!!
Rada Rodziców

 
Rajd z Indianami w tle PDF Drukuj Email

 Rajd z Indianami w tle

W dniach 31 maja  – 1 czerwca  wielbiciele rajdów z naszej szkoły udali się na kolejną wyprawę. Tym razem rajd odbywał się w Wodzinie Prywatnym. Tematem przewodnim byli Indianie Ameryki Północnej i ich mitologia. Rajdowicze zaopatrzeni w mewie pióra (przywiezione z zielonej szkoły ) oraz w przygotowane stroje i łuki ruszyli na swą kolejną nocną przygodę.

Więcej…
 
Być jak Rambo PDF Drukuj Email

Być jak Rambo

11 czerwca 2019 r. uczniowie klasy VIII wraz z wychowawczynią panią Moniką Stachurską i panią wicedyrektor Mariolą Grzejszczak jako pierwsi w szkole udali się na wycieczkę do.... Nie była to jednak zwykła wycieczka do teatru czy do kina. Ósmoklasiści potrzebowali czegoś "więcej" - potrzebowali przeżyć coś zupełnie nowego - potrzebowali SZALEŃSTWA i chwili odpoczynku od nauki - przecież tak dużo się ostatnio uczyli.

Więcej…
 
Jak przygoda to... PDF Drukuj Email

Jak przygoda, to tylko w Warszawie

tylko w Warszawie!

Mogli się o tym przekonać uczniowie klas czwartych, którzy 23 maja 2019 roku pod opieką wychowawczyń p E. Urban i p. M. Koper poznawali stolicę. Główną atrakcją wycieczki była gra miejska, podczas której uczniowie odkrywali kolejno ważne miejsca na Starym Mieście, wykonując przy tym ciekawe zadania związane z poszczególnymi obiektami. Ponadto czwartoklasiści odwiedzili Łazienki Królewskie, widzieli zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, a także obejrzeli z tarasu widokowego Stadion Narodowy.

 
Poznaj swój kraj! PDF Drukuj Email

Poznaj swój kraj

7 i 8 maja 2019 r. uczniowie klas VII, VI oraz V pod opieką p. Ilony Jagusiak, p. Moniki Kulik i p. Edyty Malinowskiej uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Sandomierza i Kazimierza Dolnego. Pierwszy dzień zaczęliśmy od zwiedzania pięknego miasta, jakim jest Sandomierz. Na samym początku odwiedziliśmy zbrojownię rycerską, a następnie  przeszliśmy podziemną trasą turystyczną. Mogliśmy również podziwiać zachwycający rynek oraz kamienice tego urokliwego miasta.

Więcej…
 
Obchody Dnia Ziemi PDF Drukuj Email

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. To wspaniała okazja, aby pomyśleć, co każdy z nas może zrobić dla swojej planety, aby była zdrowa, piękna i czysta. W związku z tym 14 maja w naszej szkole odbył się apel, którego celem było uświadomienie negatywnych skutków zanieczyszczania środowiska. Uczniowie klasy III zabrali nas do świata telewizji.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 32
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości