Breadcrumbs

Strona startowa WydarzeniaTworzymy film

 Warsztaty filmowe

18 października dzieci z klasy 0 oraz klasy II uczestniczyły w Ekologicznych Warsztatach Edukacji Filmowej. Zajęciach odbyły się na terenie Wytwórni Filmów Oświatowych w Łodzi, jednej z najstarszych wytwórni filmowych w Polsce.

Więcej…
 
Warsztaty ekologiczne

 Warsztaty ekologiczne - Czyste powietrze

18 października uczniowie klas siódmych i ósmych uczestniczyli w warsztatach ekologicznych: „Czyste powietrze” prowadzonych przez pracowników WFOŚ w Łodzi. Wszyscy wiemy, że nasze codzienne wybory mają wpływ na jakość powietrza, którym oddychamy.

Więcej…
 
My też kiedyś byliśmy uczniami...

 My też kiedyś byliśmy uczniami...

To hasło konkursu dla uczniów zorganizowanego z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zadaniem uczestników było rozpoznać nauczycieli i pracowników niepedagogicznych naszej placówki na ich zdjęciach z czasów szkolnych. Chociaż nie było łatwo, aż pięciu dziewczętom udało się rozpoznać 23 spośród 27 osób przedstawionych na fotografiach. Najbardziej spostrzegawcze koleżanki zostały nagrodzone aż trzema "szczęśliwymi numerkami", które będą mogły wykorzystać w razie szkolnych kłopotów.
Dokładne wyniki konkursu można znaleźć na jednym ze zdjęć.

 
Za naukę, cierpliwość i serce

DEN 2021

Dzień Edukacji Narodowej to święto polskiej szkoły, święto nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, a także i uczniów. To czas życzeń i podziękowań dla wszystkich pracowników szkoły za trud włożony w kształtowanie młodych umysłów oraz przyswajanie dobrych manier.

Organizatorami tegorocznej uroczystości była społeczność klas siódmych, którą śpiewem wsparli trzecioklasiści.

 
Razem jest ciekawiej!

 Wspólne wyjazdy integrują

Po długim czasie zdalnego nauczania niezwykle cieszą wszelkie wspólne wyjazdy. A jeśli można jeszcze obejrzeć ciekawy film i wymienić się wrażeniami, radość jest podwójna.
5 października integrowali się uczniowie klas  IV, V, VI i VII a, którzy wspólnie udali się do kina w MCK w Bełchatowie na film „Jak rozmawiać z psem”.

 
Wycieczka do Uniejowa

 Wycieczka do Uniejowa

28 września 2021 r. uczniowie klas VIII a, VIII b i  VII b uczestniczyli w wycieczce do Uniejowa. Opiekę sprawowały p. Ilona Jagusiak, p. E. Malinowska, p. B. Krzyżańska. Celem wycieczki była integracja zespołów klasowych oraz uświadomienie odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych. Wycieczka rozpoczęła się na terenie spółki Geotermia Uniejów, gdzie znajduje się odwiert, z którego jest wydobywana woda o temperaturze 70 stopni C.

Więcej…
 
Bezpieczeństwo - ważna rzecz!

 Bezpieczeństwo - ważna rzecz!

10 września 2021 r. odbyło się spotkanie z policjantami dotyczące zasad bezpieczeństwa w domu, w szkole i na drodze. Dzieci  z klas I-III  i z zerówki z zainteresowaniem słuchały rad zaproszonych gości. Uzyskana wiedza oraz pamiątkowe elementy odblaskowe z pewnością przydadzą się wszystkim uczestnikom tej niecodziennej wizyty.

 
Do zobaczenia...

 Do zobaczenia

Po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. 25 czerwca uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym przekroczyli szkolne mury. Przed nimi wakacje.

Drodzy Uczniowie!

Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze i bezpiecznie. Wypoczęci, zdrowi, opaleni i w doskonałych humorach wracajcie w nowym roku szkolnym.

 
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba!

 Patrz, Kościuszko na nas z nieba!

24 marca to dzień, który społeczność naszej szkoły obrała za Święto Patrona.  Z powodu pandemii sposób uczczenia bohatera uległ zmianie, ale nie był niemożliwy. Uczniowie klasy VI a próbowali przeobrazić się w Tadeusza Kościuszkę, inspirując się dostępnymi wizerunkami wielkiego bohatera.
Jak im się to udało? Zapraszamy do galerii.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 36
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości