Breadcrumbs

Strona startowa WydarzeniaKolejny Rajd z Mikołajem Email

Rajd z Mikołajem

W sobotę, 11 stycznia uczennice naszej szkoły: Zuzanna Buczyńska, Zuzanna Nowak, Wiktoria Świątkowska, Aleksandra Łuczyńska, Nadia Mikulska, Weronika Trajdos, Anna Famulska, Weronika Dziedziczak, Dominika Piestrzyńska oraz absolwentki: Julita Marciniak, Martyna Gajda i Marta Gajecka uczestniczyły Noworocznym Rajdzie z Mikołajem w Dłutowie.

Więcej…
 
Wigilia w klasie I

Wigilia w klasie I

Dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, wspólne śpiewanie kolęd, spożywanie świątecznych przysmaków... W takiej atmosferze przebiegała wigilia w klasie I w dniu 19 grudnia. Przy odświętnie nakrytym stole uczniowie zapomnieli o troskach i w radosnym nastroju integrowali się oraz kultywowali tradycje związane z Bożym Narodzeniem.

 
Nad światem cicha noc

Nad światem cicha noc

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. W tym roku w ich atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy III pod kierunkiem pani Joanny Adamczyk i pani Wiesławy Sikory-Świętosławskiej.

Więcej…
 
Zabawa na lodowisku

Zabawa na lodowisku

17 grudnia klasy VIII i VII pojechały na lodowisko do PCS w Bełchatowie. Pobyt na lodzie trwał aż 2 godziny, więc każdy z pewnością mógł się wyszaleć. Większości doskonale szła jazda na łyżwach, niektórzy poszli nawet o krok dalej i prezentowali swoje wyższe umiejętności jazdy na lodzie.

Więcej…
 
Choinko, piękna jak las... Email

Choinko, piękna jak las...

Uczniowie klas I-III z wielkim zaangażowaniem wieszali na zielonym drzewku przed szkołą własnoręcznie wykonane (nie)ekologiczne dekoracje. Efekt końcowy to bombki, gwiazdy, dzwonki czy łańcuchy przygotowane z materiałów recyklingowych. Serdecznie dziękujemy pomysłodawcom konkursu plastycznego na wykonanie ozdoby choinkowej z tworzyw sztucznych, którego organizatorem była Rada Rodziców.

 
Ubieraliśmy choinkę PDF Drukuj Email

Ubieraliśmy choinkę

W przedświątecznym tygodniu uczniowie klas IV-VIII przystroili srebrny świerk rosnący na placu przed szkołą ciekawymi ozdobami wykonanymi przez siebie z materiałów (nie)ekologicznych.

 
Mikołajki w oddziale przedszkolnym

Mikołajki w oddziale przedszkolnym

6 grudnia miło spędziły czas dzieci z oddziału przedszkolnego. Wraz z rodzicami, którzy zostali zaproszeni w tym dniu, czekały na przyjście Mikołaja. Zanim to nastąpiło, rodzice mogli wysłuchać wierszy i piosenek przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Więcej…
 
Mikołajki w klasie I

Mikołajki w klasie I

6 grudnia także pierwszoklasiści doczekali się upragnionego gościa. Mikołaj pamiętał o tym, by wszystkim dzieciom wręczyć prezenty i specjalnie przygotowane certyfikaty. Uczniowie odwdzięczyli się darczyńcy opracowaną wcześniej choreografią z wykorzystaniem instrumentów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego dnia i sprawili, że był on wyjątkowy, zarówno z powodu niespodzianek, jak i słodkiego poczęstunku w sali.

 
Mikołajki na lodowisku

Mikołajki na lodowisku

Taką formę świętowania imienin Mikołaja przyjęli uczniowie klas piątych i wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Marią Koper i p. Elżbietą Urban udali się na lodowisko do PCS w Bełchatowie.  Wielu uczniów już korzystało z takiej formy rekreacji, ale dla sporej grupy był to pierwszy kontakt z łyżwami i lodowiskiem. Tym, którzy obawiali się pierwszych kroków na lodzie, z pomocą przyszły urocze pingwinki. Uśmiechy na twarzach uczniów i pytania: „Kiedy jedziemy kolejny raz?” dowodzą, że pomysł był trafiony. Polecamy!

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 34
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości