Breadcrumbs

Strona startowa WydarzeniaŚwięto MISIA

Święto MISIA

25 listopada świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klasy VIII, główni organizatorzy obchodów w naszej szkole, zapewnili swoim kolegom i koleżankom wiele atrakcji. Na młodsze dzieci podczas przerw czekało m. in. rysowanie misiów, składanie origami oraz wspólne śpiewanie i recytowanie wierszy związanych z tym świętem.

Więcej…
 
Zabawa andrzejkowa

Zabawa andrzejkowa

Andrzejki to ostatnia chwila do zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 22 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Ulubiona muzyka uczniów i wróżby andrzejkowe sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.

Więcej…
 
Październik miesiącem ochrony przyrody

Miesiąc ochrony przyrody

Przez cały październik uczniowie naszej szkoły realizowali zadania związane z projektem: „Październik – miesiącem ochrony przyrody”. W tym czasie podejmowane były różnorodne działania ekologiczne zgodnie z opracowanym wcześniej planem.

Więcej…
 
Spotkanie uczniów z przedstawicielami policji

Spotkanie z przedstawicielem policji

18 listopada 2019 r. przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie spotkali się z uczniami klas VI-VIII. Spotkania  miały na celu uświadomienie młodzieży, jak bezpiecznie korzystać z Internetu oraz z jakimi zagrożeniami mogą się spotkać w sieci.

Więcej…
 
Ślubowanie klasy I

Ślubowanie klasy I

15 listopada 2019 roku pierwszoklasiści z naszej szkoły zostali pełnoprawnymi  uczniami. W obecności rodziców i zaproszonych gości, wśród których znaleźli się Pani Dyrektor - Elżbieta Kudaj, Pani Wicedyrektor - Mariola Grzejszczak oraz Pan Wójt - Tomasz Głowacki, zaprezentowali program artystyczny, a następnie ślubowali być wzorowymi uczniami.

Więcej…
 
Podróż do przeszłości

Podróż do przeszłości

Mamy dziś szczęście żyć i dorastać w wolnym kraju. Jednak nie zawsze tak było. O to, ,,żeby Polska była Polską” przez 123 lata niewoli walczyły całe pokolenia Polaków. To im od 11 listopada 1918 r. zawdzięczamy wolność, poczucie dumy narodowej i możliwość pielęgnowania polskich tradycji.

Więcej…
 
Dziękujemy Nauczycielom

DEN 2019

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami.

Nauczyciele pomagają im je rozwinąć."

Janusz Korczak
11 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klas VI b i IV pod opieką wychowawców - p. Edyty Malinowskiej i p. Izy Zatorskiej.

 
Teatr pobudza wyobraźnię

Teatr pobudza wyobraźnię

Teatr to miejsce, w którym budzi się nasz wyobraźnia. Oglądanie przedstawienia, to jak patrzenie na ten sam obraz, na którym każdy może dostrzec coś zupełnie innego. Różne spojrzenia na spektakl zachęcają  do wymiany zdań i oceniania.

Więcej…
 
IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października odbył się IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day). W tym roku w akcji uczestniczyły 5862 szkoły z różnych stron świata. Nasza szkoła uczestniczyła w tym wydarzeniu po raz drugi.

Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. W szkolnych obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzięło udział 130 uczniów.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 3 z 35
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości