Breadcrumbs

Strona startowa WydarzeniaSmok w kinie, żyrafy w ZOO PDF Drukuj Email

28 maja 2010 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych pod opieką p. Emilii Płuciennik i p. Wiesławy Sikora-Świętosławskiej oraz czterech mam udały się na wycieczkę do Łodzi. Pogoda dopisała, kondycja też, więc udało się zaliczyć kilka atrakcji.

Więcej…
 
W teatrze PDF Drukuj Email

29 kwietnia 2010 r. klasa III z wychowawczynią p. Joanną Adamczyk i p. Dorotą Szrajer była w teatrze ?Arlekin? na sztuce ?Wielkoludy?. Przed spektaklem uczniowie uczestniczyli w lekcji teatralnej. Dowiedzieli się, jak powstaje spektakl, jak wykonuje się lalki i jakie są ich rodzaje oraz zgłębiali tajemnice animacji. Następnie udali się na widownię, gdzie obejrzeli przedstawienie.

Więcej…
 
Dzień Dziecka PDF Drukuj Email

DD

1 czerwca - na ten dzień czekają wszystkie dzieci, a te starsze, które już więcej doświadczenia mają, na długo przed tą magiczną datą dopytują, jakież to atrakcje przewidziano dla nich w szkole.

Więcej…
 
NIE - używkom! PDF Drukuj Email

17 maja 2010 r. gościliśmy w szkole aktorów Profilaktyczno - Edukacyjnego Teatru dla Dzieci i Młodzieży z Krakowa. Zaprezentowali oni uczniom klas III - VI pouczający spektakl pt. "Diabelski młyn". Jego tematem były uzależnienia - wpływ różnego rodzaju używek na organizm młodego człowieka oraz na jego relacje z otoczeniem.

 
Wielkanocne śniadanko PDF Drukuj Email

W ostatnim dniu marca, tuż przed wiosenną przerwą w nauce, uczniowie klasy pierwszej z wychowawczynią i rodzicami zorganizowali "śniadanko wielkanocne".

Więcej…
 
Wigilia w klasie I PDF Drukuj Email

wigilia w klasie I

Dnia 21 grudnia 2009 r. w klasie pierwszej odbyła się uroczysta Wigilia. W świątecznie udekorowanej sali lekcyjnej, przy okazjonalnie zastawionych stołach spotkali się uczniowie klasy pierwszej, przedstawiciele rodziców i wychowawczyni - Elżbieta Węglińska. Wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie przebiegało w miłej, rodzinnej i uroczystej atmosferze.

 
Mikołajki w klasie I PDF Drukuj Email

7 grudnia 2009r. uczniowie klasy pierwszej miło spędzili zajęcia. Przybył do nich Święty Mikołaj. Za pośrednictwem rodziców przekazał dzieciom paczki- upominki.

Więcej…
 
Mikołajki w klasie 0a PDF Drukuj Email

W minionym roku imieniny Mikołaja przypadły w niedzielę, więc do dzieci z oddziału przedszkolnego 0"a" przyszedł on już w piątek 4 grudnia. Wizyta zrobiła duże wrażenie na maluchach. Niektóre dzieci z rozbrajającą szczerością przyznawały się, że nie zawsze były grzeczne. Ponieważ obiecały poprawę, więc też dostały prezenty. Oprócz słodyczy w swoim mikołajkowym buciku chłopcy znaleźli samochód, a dziewczynki - lalkę, którą mogły przebierać w różne stroje i wozić na rowerku. Mikołaj nie zapomniał też o wychowawczyni, bo jak orzekły dzieci, była ona grzeczniejsza od nich. W podziękowaniu za prezenty dzieci zaśpiewały Mikołajowi dwie piosenki. Poprosiły też, aby znów je odwiedził.

 
Wycieczka do Łodzi klas 0a i 0b PDF Drukuj Email

figloraj

27.11.2009 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych udały się pod opieką wychowawczyń, tj. p.E.Płuciennik i p. W.Sikora-Świętosławskiej oraz trójki rodziców na wycieczkę autokarową do Łodzi. Najpierw odwiedziły teatr "Pinokio", gdzie obejrzały bajkę "Kot w butach". Było to ich pierwsze spotkanie ze sztuką sceniczną, więc nie tylko treść bajki, ale wszystko wzbudzało ich zainteresowanie. Po teatrze przyszedł czas na wizytę w Sali Zabaw "Figloraj". Przez półtorej godziny dzieci hasały w basenach z piłeczkami, zjeżdżały na zjeżdżalniach, wspinały się po linach i drabinkach, skakały na trampolinach. Do domów wróciły zmęczone, ale zadowolone i pełne niezapomnianych wrażeń.

 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia31323334353637NastępnaOstatnie »

Strona 36 z 37
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości