Breadcrumbs

Strona startowa WydarzeniaŚlubujemy! PDF Drukuj Email

8 listopada to wyjątkowy dzień dla tegorocznych pierwszoklasistów. W tym bowiem dniu podopieczni pani Wiesławy Sikory-Świętosławskiej zostali uroczyście włączeni w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Drużbicach. Zanim to nastąpiło uczniowie przed Dyrekcją, rodzicami i zaproszonymi gośćmi zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin. Po uzyskaniu pozytywnej oceny nasi mali bohaterowie na sztandar szkoły uroczyście ślubowali sumiennie wywiązywać się z obowiązków szkolnych, dbać o honor szkoły i godnie ją reprezentować. Po złożonym ślubowaniu nastąpił akt pasowania na ucznia. Potem były jeszcze upominki, zdjęcia i poczęstunek.
Dzień pełen wrażeń i emocji na zawsze pozostanie w pamięci uczniów i osób, które im w tej uroczystości towarzyszyły.

 
In Memoriam Tadeusz Kościuszko PDF Drukuj Email

In Memoriam Tadeusz Kościuszko

Zarząd Fundacji im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie na ręce uczniów oraz opiekunki - p. Moniki Stachurskiej przekazał naszej szkole Odznakę Pamiątkową In Memoriam – Tadeusz Kościuszko. Odznakę wręczyłw imieniu Zarządu Fundacjiprezes Pan Tomasz Otrębski.
Odznaka pamiątkowa In Memorian została ustanowiona 24 marca 2015 r. w celu upamiętniania 270 rocznicy urodzin i 200 rocznicy śmierci Tadeusza Kościuszki.

Więcej…
 
Dzień Nauczyciela PDF Drukuj Email

Uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej przygotowali uczniowie klas trzecich.  Dzieci zaprezentowały wiersze i scenki z życia szkoły. Małym aktorom towarzyszył chór uczennic klasy V. Wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły przyjęli serdeczne życzenia od uczniów naszej szkoły i zaproszonych gości.

 
Jesień w lesie PDF Drukuj Email

Jesień w lesie

Uczniowie klas III wyruszyli na poszukiwanie złotej jesieni. Śladami babiego lata, trafiliśmy do Szkółki leśnej „Borowiny”  w Klukach. Ścieżka dydaktyczna zaprowadziła nas do atlasu  grzybów i okazało się, że uczniowie bezbłędnie rozpoznali ogromne okazy. Po spożyciu pysznych kiełbasek z ogniska, udaliśmy się na spacer po lesie. Każdy zachwycał się kolorami liści i zapachami lasu. Mogliśmy zabrać do szkoły skarby jesieni . Szyszki i kolorowe liście przydały się do kącika przyrody a grzyby zabraliśmy do domu.

Oj, tak… piękna, złota i pachnąca jest jesień w lesie.

 
Dzień Chłopaka w klasach III PDF Drukuj Email

Dzień Chłopaka w klasach III

Z okazji Dnia Chłopaka, chłopcy z klas trzecich rozegrali towarzyski mecz piłki nożnej. Pogoda dopisała i udało się zagrać na boisku szkolnym. Koleżanki z klas III  dopingowały swoje drużyny i dzielnie kibicowały. Mecz sędziował p. Rafał Stępczyński, który ogłosił zwycięstwo klasy III a. Gratulujemy!!!

 
Spektakl profilaktyczny PDF Drukuj Email

Spektakl profilaktyczny

28 września 2017 r. odbył się spektakl profilaktyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej . Do „Czarodziejskiej krainy” przenieśli się uczniowie klasy II, IIIa i IIIb.

 
Dzień Dziecka w ZSP w Drużbicach PDF Drukuj Email

Dzień Dziecka 2017

Jak każdego roku obchody Dnia Dziecka w ZSP w Drużbicach połączone zostały z licznymi atrakcjami na świeżym powietrzu. Tym razem uczniowie mieli możliwość skorzystania z różnego rodzaju pokazów i sprawdzenia własnych umiejętności. Do dyspozycji dzieci, jak każdego roku, byli strażacy z OSP w Drużbicach, którzy zaprezentowali wozy bojowe oraz przeprowadzili liczne ćwiczenia sprawnościowe.

Więcej…
 
Muzyka i taniec Indii PDF Drukuj Email

Muzyka i taniec Indii

25 kwietnia odbyła się w naszej szkole kolejna audycja muzyczna. Tym razem uczniowie poznali muzykę i taniec Indii.

 
Wielkanocne zajęcia otwarte z rodzicami PDF Drukuj Email

Wielkanocne zajęcia otwarte z rodzicami

11 kwietnia w oddziale przedszkolnym 0a odbyły się wielkanocne zajęcia otwarte dla rodziców. Spotkanie było doskonałą okazją dla rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Na zakończenie odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci przy pomocy rodziców miały możliwość stworzenia własnych ozdób wielkanocnych. Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze, umiliły wszystkim oczekiwanie na święta i wprowadziły w wielkanocny nastrój.  Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 35
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości