Breadcrumbs

Strona startowa Rada RodzicówRada Rodziców rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email

26 września odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców. Obrady rozpoczęto od wybrania nowego prezydium. Zgodnie z przeprowadzonym głosowaniem  Radę Rodziców Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Drużbicach w roku szkolny 2016/2017 reprezentują :

Małgorzata Rojek- Przewodnicząca
Agnieszka Korpas- Zastępca
Magdalena Zawieja- Skarbnik
Kamila Matyskiewicz- Sekretarz


Więcej…
 
Dzień Dziecka 2016 PDF Drukuj Email

Dzień Dziecka 2016

"Dziecko jest chodzącym cudem

jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”

Phil Bosmans

Tegoroczne świętowanie Dnia Dziecka miało miejsce 3 czerwca na boisku szkolnym. Organizatorem imprezy była Rada Rodziców. Zebranych uczniów ciepłymi słowami i życzeniami przywitały Dyrektor Szkoły p. Iza Zatorska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Rojek. Do życzeń składanym uczniom przyłączyli się Wójt Gminy p. Bożena Zielińska oraz Przewodniczący Rady Gminy p. Jacek Walczyk. Po części oficjalnej na dzieci czekało wiele atrakcji.

Więcej…
 
Kolejny Bal Karnawałowy zakończony sukcesem! PDF Drukuj Email

Bal karnawałowy

W sobotę, 30 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Hucisku odbył się kolejny już bal dobroczynny, którego organizatorem była Rada Rodziców naszej szkoły. Całkowity dochód z balu przeznaczony zostanie na doposażenie pracowni informatycznej w nowe komputery.

Więcej…
 
Tańcz , nie żałuj podłogi, tańcz, niech niosą cię nogi ! – Choinka 2016 PDF Drukuj Email

Zabawa choinkowa 2016

Zabawa choinkowa to impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza uroczystości szkolnych. W tym roku odbyła się ona 22 stycznia w gminnej hali sportowej, która do południa zapełniona była najmłodszymi dziećmi. Wśród radosnych, rozbieganych przebierańców można było dostrzec wróżki, piękne księżniczki, czarownice, motyle, koty. Nie zabrakło też odważnych spajdermenów, piratów czy policjantów.

Więcej…
 
Rada Rodziców rok szkolny 2015/2016 PDF Drukuj Email

Rada Rodziców jest społecznym organem reprezentującym wszystkich rodziców uczniów szkoły,  jej kadencja trwa jeden rok szkolny. Rada Rodziców współpracuje z Dyrektorem szkoły, Radą Pedagogiczną, Samorządem Uczniowskim oraz organizacjami działającymi w szkole. Celem Rady jest reprezentowanie ogółu rodziców szkoły oraz podejmowanie działań zmierzających do doskonalenia statutowej działalności szkoły. Zajmujemy się również gromadzeniem funduszy z dobrowolnych składek rodziców oraz innych źródeł dla wspierania działalności szkoły, oraz ustalamy zasady użytkowania tych funduszy. Corocznie w trybie głosowania z grona rodziców wybierana jest Rada Rodziców w składzie: Przewodniczący, Z-ca Przewodniczącego, Sekretarz , Skarbnik, Komisja Rewizyjna.


Skład  Rady Rodziców na rok szkolny 2015/2016 :

Przewodnicząca – Małgorzata Rojek

Z- ca przewodniczącej – Ewelina Grygielska

Sekretarz – Kamila Matyskiewicz

Skarbnik – Aleksandra Kucharska

 

Wszelkie pytania i wątpliwości można kierować na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź telefonicznie : Małgorzata Rojek  606 839 420.

 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 2
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości