Breadcrumbs

Strona startowa Wydarzenia Być jak RamboByć jak Rambo PDF Drukuj Email

Być jak Rambo

11 czerwca 2019 r. uczniowie klasy VIII wraz z wychowawczynią panią Moniką Stachurską i panią wicedyrektor Mariolą Grzejszczak jako pierwsi w szkole udali się na wycieczkę do.... Nie była to jednak zwykła wycieczka do teatru czy do kina. Ósmoklasiści potrzebowali czegoś "więcej" - potrzebowali przeżyć coś zupełnie nowego - potrzebowali SZALEŃSTWA i chwili odpoczynku od nauki - przecież tak dużo się ostatnio uczyli.

Dotarli na pole paintbollowe znajduje się w Zarzeczu k. Kluk. Po przebraniu się w odpowiednie mundury, założeniu masek i krótkim przeszkoleniu uczniowie chwycili markery w dłoń i niepewnie ruszyli do "walki". Jednak w miarę upływu czasu, ilości wystrzelanych kulek i stoczonych bitew, przybywało im odwagi i pewności siebie. Po wielkich zmaganiach i zaciętych bitwach, ósmoklasiści mogli odpocząć przy ognisku z kiełbaskami. Dla wszystkich było to niepowtarzalne przeżycie, a zarazem ostatnia, wspaniała, klasowa wycieczka.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości