Breadcrumbs

Strona startowa Wydarzenia Mikołajki w oddziale przedszkolnymMikołajki w oddziale przedszkolnym

Mikołajki w oddziale przedszkolnym

6 grudnia miło spędziły czas dzieci z oddziału przedszkolnego. Wraz z rodzicami, którzy zostali zaproszeni w tym dniu, czekały na przyjście Mikołaja. Zanim to nastąpiło, rodzice mogli wysłuchać wierszy i piosenek przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Kiedy pojawił się Mikołaj, dzieci powitały go rymowanką oraz przystąpiły do zabaw, w których też uczestniczył. Zabawom, w których wzięli również udział zaproszeni rodzice, towarzyszyło  wiele radości i uśmiechu. Po występach przyszła kolej na zasłużone i wyczekane prezenty, które dzieci z radością otwierały. Oddział przedszkolny odwiedził też kolejny Mikołaj, który przyniósł słodkie upominki. Ten wyjątkowy dzień z pewnością na długo pozostanie w  pamięci dzieci i rodziców.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości