Breadcrumbs

Strona startowa Nasze sukcesy Bajki nagrodzoneBajki nagrodzone

Bajki nagrodzone

Nieco później niż zazwyczaj rozstrzygnięta została kolejna,  XXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu im. Ireny Kwinto „Życie bajką jest” z tegorocznym tematem przewodnim „Bajkowe Czary - Mary”. Uczniowie naszej szkoły od kilku lat biorą udział w tym konkursie odnosząc sukcesy. Nie inaczej było w tym roku. W kategorii uczniów klas I-IV nagrodę zdobył Kacper Bara z klasy IV za bajkę „Janek i skrzat”, a w kategorii klas V-VIII wyróżnienie przyznano Grzegorzowi Piekarskiemu z klasy VI a za pracę „O tym, co najważniejsze”.

W konkursie wzięło udział 2142 uczestników ze szkół, placówek oświatowych, domów kultury, stowarzyszeń, fundacji oraz uczestnicy indywidualni z terenu całej Polski. Na literacką część konkursu wpłynęły 193 prace.

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości