Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2 Dzień Przedszkolaka w PP2Dzień Przedszkolaka w PP2

 Dzień Przedszkolaka 2021

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak
20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu uczciliśmy to święto w dniu 22 września. Po uroczystym otwarciu Dnia Przedszkolaka i wysłuchaniu piosenki, pt. „Bo w przedszkolu”, przystąpiliśmy do zabaw i konkurencji sportowych.

„Bieg z piłeczką”, „Sportowe wyścigi” czy „Z kamienia na kamień” to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na dzieci w tym dniu. Wiele radości sprawiły im również zabawy z chustą animacyjną („Przebiegamy pod chustą”, „Sztorm”, „Kolory”) i balonami. Nie zabrakło również słodkiego upominku oraz wykonania pracy plastycznej. Nasze maluszki z wielką chęcią uczestniczyły w obchodach Dnia Przedszkolaka, a uśmiech i dobry humor towarzyszył im przez cały dzień????

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości