Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2 Dzień Misia w PP 2Dzień Misia w PP 2

 Święto Pluszowego Misia 2021

25 listopada przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego 2 uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Świętowanie rozpoczęło się od zabaw i tańców w rytmie „misiowych” utworów.

Dzieci brały także udział w konkursach i zagadkach związanych z postacią misia, układały w grupach puzzle oraz wykonały pracę plastyczną - misie z wyciętych elementów. W podziękowaniu za aktywny udział w zabawie nasze maluchy otrzymały dyplom „Przyjaciela misia” oraz słodki upominek w postaci Misia-Lubisia:) Na zakończenie czekała wszystkich miła niespodzianka – odwiedziny Misiów, czyli koleżanek ze starszych klas, które zadały dzieciom kilka pytań dotyczących bajek. Ten miły dzień z pewnością zapisze się w pamięci naszych przedszkolaków :-).

 

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości