Breadcrumbs

Strona startowa Zajęcia pozalekcyjnePrzygotowujemy przedstawienie PDF Drukuj Email

Próby do przedstawienia

Na zajęciach organizowanych w ramach projektu "Poznajemy Wielką Brytanię" uczniowie przygotowują się do wystawienia przedstawienia w języku angielskim. Próby przebiegają  w wesołej atmosferze, uczniowie uczą się tekstu, śpiewają piosenki, doskonaląc umiejętność mówienia w języku angielskim.

 
Easter. Wielkanoc. PDF Drukuj Email

Easter

Z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie uczestniczący w projekcie przygotowali plakat przedstawiający symbole świąteczne. Poznali tradycje związane z obchodami Wielkanocy w krajach anglojęzycznych oraz zabawy organizowane w czasie tych świąt.

 
St Patrick’s Day PDF Drukuj Email

St Patrick's Day

Dzień Św. Patryka, patrona Irlandii. Zgodnie z tradycją obchodów tego święta w szkole “królował” kolor zielony. Uczniowie biorący udział w projekcie wykonali dekoracje i zielone kapelusze, które są jednym z symboli tego święta. W szkole zorganizowany został konkurs na najładniejszy zielony strój oraz konkurs wiedzy o Św. Patryku i Irlandii. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VI. Wszyscy dobrze się bawili oraz mieli okazję poznać patrona Irlandii.

 
St Valentine’s Day PDF Drukuj Email

St Valentine's Day

Walentynki, święto zakochanych. Uczestnicy projektu przygotowali czerwone serduszka, które ozdobiły szkołę. Wykonali również dekoracje związane z tym miłym świętem. Uczniowie klas starszych bawili się na dyskotece zorganizowanej z okazji Walentynek.

 
Boże Narodzenie w Wielkiej Brytanii PDF Drukuj Email

 Boże Narodzenie w Wielkiej Brytanii

Uczestnicy projektu "Poznajemy Wielką Brytanię" przygotowali plakat przedstawiający symbole świąt Bożego Narodzenia. Poznali tradycje i zwyczaje związane z obchodami tego święta w Wielkiej Brytanii. Sprawili również niespodziankę wszystkim uczniom szkole. Przygotowali ‘Christmas crackers’ i  przebrani za Mikołajów odwiedzili kolegów w klasach. Opowiedzieli o tradycjach świątecznych w krajach anglojęzycznych i wręczyli słodki upominek. Uczniowie z radością „ciągnęli” prezent, z którego wysypywały się słodycze.

 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości