Breadcrumbs

Strona startowa KonkursyPocztówka do świętego Mikołaja PDF Drukuj Email

Pocztówka do świętego Mikołaja

Wielkimi krokami zbliża się … Kto, zapytacie? Oczywiście wyczekiwany przez wszystkie dzieci święty Mikołaj! Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wyrażenia emocji związanych z oczekiwaniem na tego wyjątkowego gościa. Maja Kot, Aleksandra Łuczyńska, Nadia Kot i Oskar Pabich przygotowali pocztówki do Mikołaja. I tym samym wzięli udział w XX ogólnopolskim konkursie plastycznym „Pocztówka do Świętego Mikołaja”.

 

 
Tolerancja – to lubię! PDF Drukuj Email

Tolerancja - to lubię!

Celem kolejnego konkursu plastycznego było podniesienie poziomu świadomości społecznej dotyczącej funkcjonowania osób niepełnosprawnych. W swoich pracach: Maja Ratalewska, Aleksandra Łuczyńska, Julia Biegańska, Karolina Dobroszczyk, Julita Łuczyńska oraz Zuzanna Nowak propagowały postawy tolerancji oraz komunikacji międzyludzkiej. Ukazały potrzebę niesienia pomocy drugiemu człowiekowi i wzbudzania empatii. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 27.11.2018 r. o godz. 10.00. Czekamy z niecierpliwością i przygotowujemy prace na kolejne konkursy. Dołącz do nas i Ty.

 
Temat rzeka PDF Drukuj Email

Temat rzeka

Kolejne prace na ogólnopolski konkurs plastyczny wykonane, obfotografowane i wysłane. Tym razem uczennice: Julia Biegańska, Natalia Szumigaj, Julita Łuczyńska, Julita Marciniak, Martyna Gajda, Sylwia Gajda, Aleksandra Pokora, Aleksandra Łuczyńska, Wiktoria Świątkowska oraz Ewelina Gajda zmierzyły się z tematem „ Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji”. Tematem konkursu były polskie rzeki. Uczennice na swoich pracach ukazały piękno i majestat rzek w różnych porach roku oraz pokazały własne historie.
Pamiętaj: „ Jeśli słyszysz w sobie glos mówiący: NIE UMIESZ MALOWAC, maluj mimo wszystko, a ten głos ucichnie” - Vincent van Gogh

 
Portret Józefa Piłsudskiego PDF Drukuj Email

Portret Józefa Piłsudskiego

Uff, było trudno! Jednak znalazło się kilka odważnych uczennic z naszej szkoły, które zmierzyły się z wykonaniem portretu Józefa Piłsudskiego, stosując technikę ołówka. Do grona tych, które lubią czasem coś sobie naszkicować należą: Magdalena Komuńska, Aleksandra Łuczyńska, Wiktoria Świątkowska, Dominika Dawidowicz, Karolina Dobroszczyk, Nadia Mikulska, Marta Gajecka, Kinga Grzejszczak, Marta Piestrzyńska, Julita Łuczyńska i Julia Biegańska.
Jak wiadomo szkicowanie odpręża, daje poczucie, że tworzy się coś wyjątkowego. Każdy z nas ma w sobie coś z artysty. Jak ćwiczyć talent? Odpowiedź jest prosta – wystarczy ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!

 
Pod kolorowym parasolem jesieni PDF Drukuj Email

Pod parasolem jesieni

Mija sto lat od pamiętnej jesieni 1918 roku, kiedy Polska stanęła na progu niepodległości. Jakie były wtedy: wrzesień, październik, listopad? Czy równie piękne i kolorowe jak te dzisiaj? Czy ówczesne domostwa, lasy i parki otulała złota polska jesień i czy babie lato plątało marzenia wolnych Polaków? Uczennice naszej szkoły: Aleksandra Łuczyńska, Julita Łuczyńska, Dominika Piestrzyńska, Kinga Grabarz, Weronika Trajdos, Zuzanna Nowak, Magdalena Komuńska, Nadia Mikulska, Oliwia Król, Karolina Dobroszczyk, Weronika Dziedziczak, Weronika Świątkowska i Natalia Szumigaj na swoich pracach ukazały, jak wyglądają jesienne miesiące dzisiaj. Prace pojechały już do Domu Kultury w Rzeszowie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi pod koniec listopada. Trzymamy kciuki i zapraszamy do tworzenia kolejnych ciekawych prac.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 10 z 18
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości