Breadcrumbs

Strona startowa KonkursyKONKURS "Ja i tolerancja"

 Ja i tolerancja - konkurs

Konkurs plastyczny dla klas I-III ,,Ja i tolerancja". Na plakaty czekamy do 21 marca 2022 roku. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Więcej…
 
Konkurs wiązania sznurowadeł

 Konkurs wiązania sznurowadeł

2 lutego w klasie I odbył się konkurs wiązania sznurowadeł. Dzieci z zaangażowaniem podjęły się tego niełatwego zadania. Mistrzem wiązania sznurowadeł okazała się Kasia Agatowska. Drugie miejsce zajęła Madzia Zadrożniak, a trzecie - Marta Matusik. Całej klasie dziękujemy za wspaniałą zabawę, a zwyciężczyniom gratulujemy opanowania tej trudnej umiejętności, jaka jest wiązanie sznurowadeł.

 
Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną

 Konkurs na kartkę świąteczną

17 grudnia 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs na kartkę świąteczną zorganizowany w klasach 1-3. Laureaci otrzymali nagrody książkowe, pozostali uczestnicy nagrody za udział.

 
Biblioteczny konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

 Biblioteczny konkurs plastyczny

„Koty, psiaki i inne zwierzaki” oraz ,,Mój ulubiony bohater literacki" – pod takimi hasłami zorganizowano konkurs plastyczny w klasach  I - IV  i V - VIII. Kolorowe prace, wykonane różnymi technikami, wniosły do naszej placówki dużo radości i można je podziwiać na szkolnym korytarzu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom, którzy 14 grudnia odebrali odebrali nagrody, składamy gratulacje!

 
Konkursy na „100- lecie Archidiecezji Łódzkiej”

Konkurs literacko – religijny dla uczniów klas 4-6 oraz 7-8


Tematyka obejmuje ,,100-lecie działania Archidiecezji Łódzkiej’’.

1.Powstanie i dzieje Archidiecezji Łódzkiej.

2.Działalność duszpasterska i charytatywno-dobroczynna pierwszego biskupa - ks. prałata Wincentego Tymienieckiego, ordynariusza łódzkiego w latach 1921-1934.

3.Postać Papieża Świętego Jana Pawła II - wizyta w Łodzi.

4.Aspekty działalności duszpasterskiej, charytatywnej, ekonomicznej w Archidiecezji Łódzkiej.

5.Najważniejsze zabytki sakralne w Archidiecezji. Śladami świętych, błogosławionych Sług Bożych i Męczenników związanych z Archidiecezja Łódzką.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 18
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości