Breadcrumbs

Strona startowa KonkursyKonkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś”- rozstrzygnięty PDF Drukuj Email

Mój przyjaciel Miś

Podsumowanie konkursu odbyło się 3.12.2013 r. Mimo upływu lat Miś nadal jest częścią dziecięcego świata. To najsympatyczniejsza zabawka, najlepszy przyjaciel i niezastąpiona przytulanka. Dzieci pokazały, jak wiele mają pomysłów, aby przedstawić swojego ulubieńca. Na konkurs wpłynęło 69 prac.

Więcej…
 
Recytowaliśmy wiersze Juliana Tuwima PDF Drukuj Email

11 czerwca 2013 r. w ZSP w Drużbicach odbył się międzyszkolny konkurs recytatorski wierszy Juliana Tuwima przygotowany przez panią M. Grzejszczak. Przedsięwzięcie to związane było z obchodami roku Juliana Tuwima.

Więcej…
 
Matematyczny Kangur 2013 PDF Drukuj Email

Tradycją naszej szkoły jest udział w Międzynarodowym Konkursie ,,Kangur Matematyczny” organizowanym w Polsce przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych.  21 marca 2013 r. uczniowie z wielu państw przystąpili do ,,Kangura 2013”. Konkurs miał charakter jednorazowego testu o takich samych zestawach pytań dla poszczególnych poziomów. W naszej szkole konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach MALUCH  i BENIAMIN. Przystąpiło do niego 21 uczniów z klas III-VI.

Więcej…
 
Ziomowa pomoc okiem plastyków PDF Drukuj Email

Ziomowa pomoc dla zwierząt

Szkolni plastycy: Zuzia Włodarczyk, Natalka Burzyńska, Martyna Wojtasik, Karolina Cieślak, Kinga Stefaniak, Gabrysia Madejak i Maciek Urbanik przygotowali swoje prace plastyczne na Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Zimowa pomoc dla zwierząt”. Organizatorem konkursu jest Nadleśnictwo Bełchatów oraz Liga Ochrony Przyrody oddział Bełchatów.  Prosimy o cierpliwość.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dopiero w czerwcu.

 
Bezpiecznie na wsi PDF Drukuj Email

Bezpiecznie na wsi

Szkolni plastycy Zuzia, Oliwia, Szymon i Łukasz przygotowali prace plastyczne na III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi – powiedz STOP upadkom”.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia111213141516NastępnaOstatnie »

Strona 11 z 16
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości