Breadcrumbs

Strona startowa Samorząd UczniowskiWalentynki PDF Drukuj Email

Walentynki 2013

Z lutym kojarzy się wszystkim tylko jedno święto – Święto Zakochanych. W naszej szkole to czas wyrażania sympatii, obdarowywania się drobiazgami, powiedzenia zwykłego „Lubię Cię”. Poczta Walentynkowa organizowana przez Samorząd Uczniowski cieszy się zatem ogromnym powodzeniem. Co roku do walentynkowej skrzynki pocztowej uczniowie wrzucają mnóstwo serduszek, które posortowane zawsze trafiają do adresata.

 
Sypnęło groszem PDF Drukuj Email

Akcja „Góra Grosza” cieszy się w naszej szkole niesłabnącą popularnością. Z roku na rok zbieramy coraz więcej „groszy”. W tym roku padł kolejny rekord. Zebraliśmy 407,82 zł. Pieniążki policzone i spakowane przekazane zostały za pośrednictwem kuriera Towarzystwu „Nasz Dom”.

 
Ruszyła XIII edycja akcji Góra Grosza PDF Drukuj Email

 Ruszyła XIII edycja akcji Góra Grosza

W szkołach i przedszkolach w całej Polsce od 26 listopada do 7 grudnia prowadzona jest zbiórka monet groszowych na pomoc rodzinnym domom dziecka, rodzinom zastępczym i pogotowiom rodzinnym. Akcji organizowanej przez Towarzystwo „Nasz Dom” patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Sypnijmy groszem!!!

 
Dyskoteka andrzejkowa PDF Drukuj Email

Dyskoteka andrzejkowa

Już tradycją naszej szkoły stała się organizowana przez Samorząd Uczniowski dyskoteka andrzejkowa. 24 listopada 2012 r. w sobotnie popołudnie w godzinach 16.00 – 19.30 przy świetnej muzyce bawili się nie tylko uczniowie naszej szkoły ale również jej absolwenci. Humory dopisywały, przyjaźnie się umacniały, a wróżki i wróżbici mieli co robić. Nad organizacją dyskoteki czuwały opiekunki Samorządu Uczniowskiego p. Monika Kulik i p. Edyta Sikora oraz jego członkowie. W opiece nad bawiącymi się uczniami pomagały również p. Edyta Malinowska i p. Monika Stachurska.

 
DEN PDF Drukuj Email

 Laurki od SU z okazji DEN

Październik jest miesiącem, w którym obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom i wszystkim pracownikom ZSP okolicznościowe laurki.

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 4 z 10
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości