Breadcrumbs

Strona startowa SportNasi górą! PDF Drukuj Email

Nasi górą!

W czwartek, 24 października br. odbyły się Mistrzostwa LZS Gminy Drużbice w warcabach 100 – tu polowych. Nasi warcabiści wykazali się sporymi umiejętnościami, zajmując czołowe miejsca.

Więcej…
 
I Letnia Spartakiada Mieszkańców Gminy Drużbice PDF Drukuj Email

I Letnia Spartakiada Mieszkańców Wsi

29 września br. na boisku sportowym w Drużbicach odbyła się I Letnia Spartakiada Mieszkańców Gminy Drużbice. Naszą szkołę reprezentowało 21 zawodników z klas 1 - 6. Nasi uczniowie brali udział w następujących dyscyplinach sportowych: piłka nożna, bieg na 50 m, skok w dal, wielobój rodzinny na wesoło, przeciąganie liny.

Więcej…
 
Inauguracja sportowego roku szkolnego PDF Drukuj Email

Inauguracja sportowego roku szkolnego

1 października odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego 2013/2014. W tym roku uczniowie klas I – VI mieli do pokonania dystans 50 m. Mali sportowcy wykazali się dobrą kondycją fizyczną i zdrową rywalizacją sportową.

Więcej…
 
I rzut Ligi LA PDF Drukuj Email

27 września 2013 r. w Kleszczowie odbył się I rzut Ligii Lekkoatletycznej Zrzeszenia LZS województwa łódzkiego. Zawodnicy z naszej szkoły wywalczyli następujące pozycje:
II miejsce w skoku w dal Szymon Staszek
IV miejsce dystans 200m Iza Małecka
V miejsce w skoku w dal Sebastian Marek
V miejsce w skoku w dal Karolina Cieślak

Więcej…
 
Przywieźli złoto i brąz! PDF Drukuj Email

II Rzut Ligi LA

Prawie 300 zawodników (z powiatu bełchatowskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, łódzkiego wschodniego) brało udział w II Rzucie Ligi Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w lekkiej atletyce, który odbył się 21 maja w Kleszczowie. Naszej reprezentacji również nie zabrakło.

Więcej…
 
Sukcesy naszych tenisistów PDF Drukuj Email

Sukcesy tenisistów

17 maja br. w gminnej hali sportowej w Drużbicach odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Gminy Drużbice w tenisa stołowego. Z naszymi uczniami rywalizowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wadlewie. Zawody przebiegły sprawnie. Nad całością czuwały: p. Monika Kulik – sędzia główny, p. Monika Ławińska oraz p. Renata Kalwinek. Na uroczystym podsumowaniu nie zabrakło pani dyrektor Izy Zatorskiej, która wspólnie z panią Prezes Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Moniką Kulik wręczyły medale i dyplomy najlepszym zawodnikom turnieju.

Więcej…
 
Sukcesy naszych warcabistów PDF Drukuj Email

Sukcesy warcabistów

14 kwietnia br. w hali sportowej w Drużbicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS woj. łódzkiego w warcabach 64 – polowych . Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły potwierdzili znakomitą formę, zdobywając 5 medali.
W kategorii do 10 lat I miejsce zdobyła Kinga Staszek, a II - Karolina Sadurska. Wśród chłopców I miejsce wywalczył Daniel Stasiak.
W kategorii do 13 lat na II miejscu uplasowała się Karolina Włodarczyk, zaś na III - Sylwia Kopertowska.
Gratulujemy!

 
Nasi znów kibicują! PDF Drukuj Email

Kibicujemy!

9 lutego uczniowie klas IV – VI wraz z opiekunem p. Moniką Kulik po raz kolejny wybrali się do hali Energia do Bełchatowa na mecz piłki siatkowej PGE Skra Bełchatów – AZS Politechnika Warszawska. W sobotnim spotkaniu nasi faworyci zakończyli fazę zasadniczą zwycięstwem nad akademikami z Warszawy 3:2.

Więcej…
 
Kamil - sportowym odkryciem roku w powiecie PDF Drukuj Email

Sportowe odkrycie roku 2012

Nasz absolwent, Kamil Wojtasik otrzymał tytuł Rewelacja Roku 2012 (lekkoatletyka) w powiecie bełchatowskim. Pamiątkowy puchar oraz nagrodę rzeczową otrzymał Kamil podczas uroczystego Podsumowania Sezonu Sportowo-Turystycznego 2012 r. Ludowych Zespołów Sportowych powiatu bełchatowskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 9 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości