Breadcrumbs

Strona startowa Punkt Przedszkolny 2Punkt Przedszkolny 2
Światowy Dzień Zespołu Downa i przedszkolaki z PP2

 Światowy Dzień Zespołu Downa

Kolorowym symbolem obchodzonego 21 marca - Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa jest założenie skarpetek nie do pary. Na znak solidarności uczyniły to również przedszkolaki. Ponadto najmłodsze dzieci włączyły się do szlachetnej akcji zbierania skarpetek. Brawo maluszki!!!

 
Dzień Kobiet w przedszkolu

 Dzień Kobiet w PP2

8 marca to wyjątkowy dzień - zarówno dla dużych, jak i małych kobietek.  W naszym przedszkolu ten dzień uczciliśmy bardzo uroczyście. Nasi mali dżentelmeni złożyli życzenia swoim koleżankom, ponadto wszystkie dzieci zostały obdarowane upominkami. Wiele radości sprawiły naszym przedszkolakom przygotowane z tej okazji zabawy muzyczno-ruchowe i konkurencje, zakończone pokazem mody - w roli modelek wystąpiły dziewczynki. Radosna atmosfera panowała przez cały dzień.
Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech...

 
Dzień Dinozaura

 Dzień Dinozaura

1 marca obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Dinozaura, który przypada na 26 lutego. Tematyka związana z dinozaurami jest uwielbiana przez dzieci, a więc maluszki z radością powitały marcowy poniedziałek w naszym przedszkolu.

Więcej…
 
Dzień Kota w przedszkolu

 Dzień Kota

17 lutego obchodziliśmy w przedszkolu uwielbiany przez dzieci Dzień Kota. Przedszkolaki od rana prezentowały dumnie swoje przebrania i z niecierpliwością wyczekiwały czasu rozpoczęcia zabawy. Z wielką chęcią przyłączały się do zabaw w tonacji kociej muzyki oraz konkursów i z uwagą słuchały opowiadania o kotach. Ponadto pięknie pozowały do zdjęć i starannie wykonywały prace plastyczne. Był to z pewnością radosny dzień, pełen ciekawych doznań, który uwrażliwił dzieci na potrzeby zwierząt, wspomógł rozwijanie aktywności twórczej oraz wpłynął na integrację grupy.

 
Świętujemy walentynki w PP2

 Świętujemy walentynki

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę...”
14 lutego obchodzony jest Dzień Świętego Walentego zwany popularnie walentynkami. Jest to okazja do okazywania sobie uczuć, takich jak: miłość, szacunek, przyjaźń, a także powód do obdarowywania się drobnymi upominkami.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 5 z 15
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości