Breadcrumbs

Strona startowa WydarzeniaChoinko, piękna jak las... Email

Choinko, piękna jak las...

Uczniowie klas I-III z wielkim zaangażowaniem wieszali na zielonym drzewku przed szkołą własnoręcznie wykonane (nie)ekologiczne dekoracje. Efekt końcowy to bombki, gwiazdy, dzwonki czy łańcuchy przygotowane z materiałów recyklingowych. Serdecznie dziękujemy pomysłodawcom konkursu plastycznego na wykonanie ozdoby choinkowej z tworzyw sztucznych, którego organizatorem była Rada Rodziców.

 
Ubieraliśmy choinkę PDF Drukuj Email

Ubieraliśmy choinkę

W przedświątecznym tygodniu uczniowie klas IV-VIII przystroili srebrny świerk rosnący na placu przed szkołą ciekawymi ozdobami wykonanymi przez siebie z materiałów (nie)ekologicznych.

 
Mikołajki w oddziale przedszkolnym

Mikołajki w oddziale przedszkolnym

6 grudnia miło spędziły czas dzieci z oddziału przedszkolnego. Wraz z rodzicami, którzy zostali zaproszeni w tym dniu, czekały na przyjście Mikołaja. Zanim to nastąpiło, rodzice mogli wysłuchać wierszy i piosenek przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Więcej…
 
Mikołajki w klasie I

Mikołajki w klasie I

6 grudnia także pierwszoklasiści doczekali się upragnionego gościa. Mikołaj pamiętał o tym, by wszystkim dzieciom wręczyć prezenty i specjalnie przygotowane certyfikaty. Uczniowie odwdzięczyli się darczyńcy opracowaną wcześniej choreografią z wykorzystaniem instrumentów. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego dnia i sprawili, że był on wyjątkowy, zarówno z powodu niespodzianek, jak i słodkiego poczęstunku w sali.

 
Mikołajki na lodowisku

Mikołajki na lodowisku

Taką formę świętowania imienin Mikołaja przyjęli uczniowie klas piątych i wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Marią Koper i p. Elżbietą Urban udali się na lodowisko do PCS w Bełchatowie.  Wielu uczniów już korzystało z takiej formy rekreacji, ale dla sporej grupy był to pierwszy kontakt z łyżwami i lodowiskiem. Tym, którzy obawiali się pierwszych kroków na lodzie, z pomocą przyszły urocze pingwinki. Uśmiechy na twarzach uczniów i pytania: „Kiedy jedziemy kolejny raz?” dowodzą, że pomysł był trafiony. Polecamy!

 
W parku trampolin

W parku trampolin

5 grudnia uczniowie klas szóstych wraz z wychowawczyniami p. Edytą Malinowską i p. Iloną Jagusiak, udali się do Parku Trampolin w Bełchatowie. Na miejscu czekała nas godzina dobrej zabawy. Ta, coraz bardziej popularna, forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń.

Więcej…
 
Budujemy z klocków LEGO

Budujemy z klocków LEGO

Grudniowe warsztaty z EDUKIDO sprawiły, że uczniowie klasy I zostali wprowadzeni w wyjątkową, przedświąteczną atmosferę. Podczas zajęć dzieci budowały pojazdy i garaże dla Mikołaja wykorzystując znane na całym świecie klocki LEGO. Kreatywna zabawa zwieńczona ekscytującym wyścigiem zaprzęgów oraz pamiątkowy dyplom dla każdego uczestnika sprawiły, że pierwszaki na pewno nie zapomną tego wydarzenia.

 
Warsztaty z klockami LEGO w oddziale przedszkolnym

 LEGO w zerówce

5 grudnia odbyły się także warsztaty konstrukcyjne w oddziale przedszkolnym. Tutaj również dzieci zaangażowały się w budowanie różnych elementów związanych ze zbliżającymi się świętami. Jednak motywem przewodnim był „Dom Mikołaja”. Takie zadanie czekało na dzieci, a więc szybko przystąpiły do działania. Sprawiło im to wiele przyjemności, a w nagrodę za sprawne wykonanie zadania otrzymały dyplomy.

 
Smacznie, zdrowo, kolorowo

 Smacznie, zdrowo, kolorowo

Pod takim hasłem 29 listopada 2019 r. uczniowie klasy VII przygotowali smaczne i zdrowe dania śniadaniowe. Były kanapki, sałatki, koktajle, soki a nawet ciasto marchewkowe. To był prawdziwy warzywno-owocowy zawrót głowy.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 2 z 35
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości