Breadcrumbs

Strona startowa Rada RodzicówRodzice - dzieciom PDF Drukuj Email

Mikołajki

Wyjątkową niespodziankę 6 grudnia przygotowała Rada Rodziców, która w tym dniu wraz z niecodziennym gościem odwiedziła naszą szkołę. Dla najmłodszych uczniów zostały zorganizowane warsztaty, na których dzieci własnoręcznie wykonały ozdoby choinkowe. Następnie wyjątkowy gość, czyli Mikołaj, poczęstował dzieci słodkościami. Pamiątką z tego miłego dnia dla młodszych i starszych było wspólne zdjęcie  z Mikołajem.
Rada Rodziców dziękuje wszystkim, którzy pomogli zorganizować ten wyjątkowy dzień dla naszych dzieci: Fundacji Rozwoju "Nitka", panu Krzysztofowi oraz „Świat obiektywem Karoliny".

 
Rada Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 PDF Drukuj Email

Zarząd Rady Rodziców
p. Małgorzata Rojek - przewodnicząca
p. Magdalena Koszela - zastępca 
p.
Magdalena Zawieja -skarbnik
p. Kamila Ślusarczyk - sekretarz


Wysokość składki na fundusz Rady Rodziców:
na jedno dziecko – 50 zł
na dwoje dzieci – 90 zł
na troje i więcej dzieci – 110 zł.

Wspomniana składka płatna jest do 22 listopada. Jest to składka nieobowiązkowa, ale pamiętajmy, że dzięki tym pieniądzom możemy uatrakcyjnić naszym dzieciom czas spędzany w szkole poprzez organizację m.in. wyjazdów do kina, zabawy choinkowej czy mikołajek.
Wszelkie pytania można kierować  do p. Małgorzata Rojek - 606 839 420.


 
Podsumowanie Balu Walentynkowego 2017 r . PDF Drukuj Email

Podziękowanie
W sobotę, 11 lutego w Świetlicy Wiejskiej w Hucisku odbył się kolejny już bal zorganizowany przez Radę Rodziców. Tegoroczną zabawę w walentynkowym klimacie otworzył Pan Radosław Kamiński w towarzystwie Dyrekcji oraz prezydium Rady Rodziców. W karnawałowej zabawie udział wzięło blisko 80 osób.  Wszyscy bawili się doskonale do białego rana. Dzięki Dj-owi parkiet był pełen miłośników tańca. Zmęczeni uczestnicy mogli zregenerować siły przy smacznie zastawionych stołach.

Więcej…
 
Zabawa choinkowa 2017 PDF Drukuj Email

Zabawa choinkowa 2017

Tanecznym krokiem uczniowie naszej szkoły rozpoczęli tegoroczne ferie. Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci wydarzeń. Do południa hala należała do najmłodszych dzieci. Większość uczestników "choinki" postarała się o piękne i ciekawe kostiumy oraz maski. Wśród przebierańców były: księżniczki, królowe, kot, motyle, wróżki, pszczółki, policjant, Spider-Man i wiele innych barwnych postaci. Tańce i zabawy przerywane były konkursami, w których można było wykazać się sprytem, zwinnością, a także poczuciem humoru. Dużym powodzeniem wśród uczniów cieszyło się malowanie twarzy.

Więcej…
 
Spotkanie z Mikołajem PDF Drukuj Email

Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia do naszej szkoły zawitał święty Mikołaj! Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach wszystkich uczniów. Święty z piękną, białą brodą pojawił się w obecności pomocników. Mikołaj bardzo chętnie rozmawiał z dziećmi, słuchał przygotowanych piosenek i wierszyków, pozował do pamiątkowych zdjęć. Prosił również dzieci, aby były grzeczne przez cały następny rok. Na zakończenie spotkania obdarował wszystkich uczniów słodkimi upominkami zakupionymi przez Radę Rodziców. Obiecał, że wróci do nas za rok. Żegnany okrzykami odjechał odwiedzić kolejne dzieci.

 
Rada Rodziców rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email

26 września odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców. Obrady rozpoczęto od wybrania nowego prezydium. Zgodnie z przeprowadzonym głosowaniem  Radę Rodziców Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Drużbicach w roku szkolny 2016/2017 reprezentują :

Małgorzata Rojek- Przewodnicząca
Agnieszka Korpas- Zastępca
Magdalena Zawieja- Skarbnik
Kamila Matyskiewicz- Sekretarz


Więcej…
 
Dzień Dziecka 2016 PDF Drukuj Email

Dzień Dziecka 2016

"Dziecko jest chodzącym cudem

jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”

Phil Bosmans

Tegoroczne świętowanie Dnia Dziecka miało miejsce 3 czerwca na boisku szkolnym. Organizatorem imprezy była Rada Rodziców. Zebranych uczniów ciepłymi słowami i życzeniami przywitały Dyrektor Szkoły p. Iza Zatorska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Małgorzata Rojek. Do życzeń składanym uczniom przyłączyli się Wójt Gminy p. Bożena Zielińska oraz Przewodniczący Rady Gminy p. Jacek Walczyk. Po części oficjalnej na dzieci czekało wiele atrakcji.

Więcej…
 
Kolejny Bal Karnawałowy zakończony sukcesem! PDF Drukuj Email

Bal karnawałowy

W sobotę, 30 stycznia w Świetlicy Wiejskiej w Hucisku odbył się kolejny już bal dobroczynny, którego organizatorem była Rada Rodziców naszej szkoły. Całkowity dochód z balu przeznaczony zostanie na doposażenie pracowni informatycznej w nowe komputery.

Więcej…
 
Tańcz , nie żałuj podłogi, tańcz, niech niosą cię nogi ! – Choinka 2016 PDF Drukuj Email

Zabawa choinkowa 2016

Zabawa choinkowa to impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza uroczystości szkolnych. W tym roku odbyła się ona 22 stycznia w gminnej hali sportowej, która do południa zapełniona była najmłodszymi dziećmi. Wśród radosnych, rozbieganych przebierańców można było dostrzec wróżki, piękne księżniczki, czarownice, motyle, koty. Nie zabrakło też odważnych spajdermenów, piratów czy policjantów.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości