Breadcrumbs

Strona startowa Rada RodzicówNowy Zarząd Rady Rodziców

Zarząd Rady Rodziców 2023/2024
Arkadiusz Myśliński - przewodniczący
Sylwester Lis - zastępca przewodniczącego
Anna Lubońska - skarbnik
Milena Kokocińska - sekretarz

 
Drodzy Rodzice!

10 stycznia 2020 r. organizowana jest Zabawa Choinkowa. Jak co roku Rada Rodziców zwraca się z prośbą o pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci (2 osoby z każdej klasy) oraz upieczenie ciast.
Dziękujemy!

Podobny obraz

 
Zarząd Rady Rodziców PDF Drukuj Email

w roku szkolnym 2019/2020
p. Kamila Matyskiewicz - przewodnicząca
p. Anna Graczyk - zastępca 
p.
Magdalena Zawieja -skarbnik
p. Agniszka Korpas - sekretarz


Wysokość składki na fundusz Rady Rodziców:
na jedno dziecko – 50 zł
na dwoje dzieci – 90 zł
na troje i więcej dzieci – 110 zł.

Składka płatna jest do końca listopada. Jest to składka nieobowiązkowa, ale pamiętajmy, że dzięki tym pieniądzom możemy uatrakcyjnić naszym dzieciom czas spędzany w szkole.

 
Dzień Zabaw PDF Drukuj Email

 Dzień zabaw

Rok szkolny 2018/2019 zbliża się ku końcowi… Aby umilić te chwile Rada Rodziców przygotowała kolejną miłą niespodziankę. 18 czerwca zorganizowano "Dzień zabaw" z uwielbianymi przez wszystkich uczniów „dmuchańcami”. Nie zabrakło również trampolin, z których dzieci także chętnie korzystały.

Więcej…
 
Lody dla ochłody PDF Drukuj Email

 Lody dla ochłody

3 czerwca Rada Rodziców przygotowała dla naszych uczniów słodką niespodziankę. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami zaproszono na ochłodę w ten upalny dzień. Miłą niespodzianką były oczywiście jakże przez wszystkich uwielbiane – lody. Rada Rodziców nie zapomniała również o najmłodszych dzieciach z oddziału przedszkolnego oraz Punktów Przedszkolnych z Drużbic i Suchcic. Dziękujemy za wsparcie przy zorganizowaniu słodkiej niespodzianki panu Mariuszowi Raszdorfowi. Lody były przepyszne!!!
Rada Rodziców

 
Rodzice - dzieciom PDF Drukuj Email

Mikołajki

Wyjątkową niespodziankę 6 grudnia przygotowała Rada Rodziców, która w tym dniu wraz z niecodziennym gościem odwiedziła naszą szkołę. Dla najmłodszych uczniów zostały zorganizowane warsztaty, na których dzieci własnoręcznie wykonały ozdoby choinkowe. Następnie wyjątkowy gość, czyli Mikołaj, poczęstował dzieci słodkościami. Pamiątką z tego miłego dnia dla młodszych i starszych było wspólne zdjęcie  z Mikołajem.
Rada Rodziców dziękuje wszystkim, którzy pomogli zorganizować ten wyjątkowy dzień dla naszych dzieci: Fundacji Rozwoju "Nitka", panu Krzysztofowi oraz „Świat obiektywem Karoliny".

 
Rada Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 PDF Drukuj Email

Zarząd Rady Rodziców
p. Małgorzata Rojek - przewodnicząca
p. Magdalena Koszela - zastępca 
p.
Magdalena Zawieja -skarbnik
p. Kamila Ślusarczyk - sekretarz


Wysokość składki na fundusz Rady Rodziców:
na jedno dziecko – 50 zł
na dwoje dzieci – 90 zł
na troje i więcej dzieci – 110 zł.

Wspomniana składka płatna jest do 22 listopada. Jest to składka nieobowiązkowa, ale pamiętajmy, że dzięki tym pieniądzom możemy uatrakcyjnić naszym dzieciom czas spędzany w szkole poprzez organizację m.in. wyjazdów do kina, zabawy choinkowej czy mikołajek.
Wszelkie pytania można kierować  do p. Małgorzata Rojek - 606 839 420.


 
Podsumowanie Balu Walentynkowego 2017 r . PDF Drukuj Email

Podziękowanie
W sobotę, 11 lutego w Świetlicy Wiejskiej w Hucisku odbył się kolejny już bal zorganizowany przez Radę Rodziców. Tegoroczną zabawę w walentynkowym klimacie otworzył Pan Radosław Kamiński w towarzystwie Dyrekcji oraz prezydium Rady Rodziców. W karnawałowej zabawie udział wzięło blisko 80 osób.  Wszyscy bawili się doskonale do białego rana. Dzięki Dj-owi parkiet był pełen miłośników tańca. Zmęczeni uczestnicy mogli zregenerować siły przy smacznie zastawionych stołach.

Więcej…
 
Zabawa choinkowa 2017 PDF Drukuj Email

Zabawa choinkowa 2017

Tanecznym krokiem uczniowie naszej szkoły rozpoczęli tegoroczne ferie. Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci wydarzeń. Do południa hala należała do najmłodszych dzieci. Większość uczestników "choinki" postarała się o piękne i ciekawe kostiumy oraz maski. Wśród przebierańców były: księżniczki, królowe, kot, motyle, wróżki, pszczółki, policjant, Spider-Man i wiele innych barwnych postaci. Tańce i zabawy przerywane były konkursami, w których można było wykazać się sprytem, zwinnością, a także poczuciem humoru. Dużym powodzeniem wśród uczniów cieszyło się malowanie twarzy.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości